Je sama. Nie preto, žeby musela, ale preto, že sa tak rozhodla. Zažila si toho dosť na to, aby si uvedomila, že žiadna pravá láska neexistuje.

Bolo jej rozhodnutím neveriť viac na lásku a podľa toho sa rozhodla žiť. Či je šťastná? Neviem. No už viac nezažíva šialené výšiny, z ktorých následne padá na to najhlbšie dno. A tu sú dôvody, prečo je tomu tak.

1. Bolo jej ublížené príliš veľakrát

Riskovala. Dala zo seba všetko len preto, že verila, že to raz dostane späť. Milovala veľmi veľakrát. A ešte častejšie ostávala sklamaná a zlomená. Už nikdy viac nechce zažiť ten pocit prázdnoty, ktorý ostáva po tom, keď niekto ďalší z jej života odíde.

2. Je veľmi komplikovaná

Uvedomuje si, kým je, a aj to, ako často sa cíti zmätená. Nevie rozlúštiť svoje pocity a nejedenkrát sa ich už zľakla. Myslí si, že tak komplikovanú ženu nemôže mať nikto rád, a preto sa radšej do žiadnych vzťahov nepúšťa.

3. Je silná a nezávislá

Presvedčila samú seba, že všetko dokáže zvládnuť sama. A v skutočnosti to tak aj je. Stala sa absolútne nezávislou ženou, ktorá nepotrebuje pomoc od nikoho. Neverí na lásku a na partnerstvo, ktoré je by jej mohlo uľahčiť život.

 

4. Odmieta sa usadiť pre niečo obyčajné

Na svete je príliš mnoho obyčajných vecí, a láska by nemala byť jednou z nich. Táto žena má vysoko postavené štandardy, ktoré žiaľ nik nespĺňa. Očakáva tak veľa, a to nie len od druhých ale aj od seba. Nedá sa s niekým dokopy len preto, že sa cíti osamelá. Čaká totiž na niečo výnimočné.

5. Ukrýva v sebe starú dušu

Verí na dlhé dvorenie. Chce, aby jej partner vynaložil nejaké úsilie na to, aby si ju získal. Nechce sa nikam ponáhľať, pretože vie, že rýchle vzťahy majú krátku trvácnosť. Potrebuje nikoho, kto pochopí, že má v sebe starú dušu so starými hodnotami.

6. Verila na lásku do konca života

No časom zistila, že na ňu už nik neverí, a tak prestala aj ona sama. Nechce lacné flirty, nepotrebuje sa nikde pretŕčať. Jediné, čo chcela bola láska až za hrob.

7. Odmieta ostávať vo vzťahu, ktorý nenávidí

Nebude tolerovať otrasné správanie a neúctu len preto, aby nebola sama. Vidí to vo vzťahoch všade navôkol no ona sa rozhodla inak. Radšej bude sama, akoby mala byť vo vzťahu, ktorý sa ani zďaleka nepodobá tomu, ktorý si vysnívala.

 

zdroj: relrules.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.