cibulková

Bývala tenistka Dominika Cibulková si žije svoj dokonalý život. Ako teraz ukazujú zábery na Instagrame, jej tohtoročné Vianoce budú doslova rozprávkové. Pozri, aký netradičný stromček zdobí jej domov.

Dominika Cibulková si žije rozprávkový život

Dominika Cibulková si naozaj svoj život užíva. Najväčšiu radosť jej robia detičky Jakubko a Ninka, ale aj manžel Miško. Ak Dominiku sleduješ na Instagrame, určite si postrehla, že rodina Navarovcov je naozaj vydarená a spoločné chvíle si užíva. To potvrdili napríklad aj krstiny ich malej princeznej, ktoré sa konali rovno na hrade.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

O našej bývalej teniske je známe, že má naozaj rada luxus a potrpí si aj na značkových veciach. Tie však nezdobia len Dominiku, podobné kúsky dopraje aj svojim detičkám, ktorým neraz vystrojila aj dokonalé oslavy.

Gýč alebo nový štýl vianočných stromčekov?

Ešte pred najkrajším sviatkom roka sa však tenistka rozhodla začať chudnúť a jej kilá idú krásne dole. Na Vianoce sa však Dominika zrejme aj napriek tomu teší a teraz v najnovšom príspevku na Instagrame ukázala vianočný stromček, ktorý už zdobí ich dom.

Nejde však o ten klasický, ale rodina zvolila vysoký stromček tvorený striebornými ozdobami a svetielkami. Na stromčeku je ich však toľko, že zelený základ ani nevidno. Niektorí fanúšikovia si myslia, že toto je už príliš a na stromčeku by stačilo kľudne menej ozdôb, iní však tento štýl vychválili.

Čo povieš na takýto netradičný stromček ty?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News