Dominika Cibulková s rodinou

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Dvojnásobná mamina Dominika Cibulková už odmalička svoje deti hýčka v obrovskom luxuse. Po Jakubkovi nie je výnimkou ani jej niekoľkotýždňová dcérka Ninka. Bývalá slovenská elitná tenistka sa najnovšie na svojom Instagrame pochválila drahým darčekom, ktorý venovali jej rodičia vnučke.

Dominika Cibulková sa stala dvojnásobnou mamou už skoro pred mesiacom. Jej pôrod sprevádzala malá dráma, ktorá vystresovala celú jej rodinu, hoci ona bola pokojná.

Tak, ako extenistka pred pôrodom makala v posilňovni, po ňom sa venuje najmä novorodenej dcérke a rodine. Dokonca aj jej pestúnka prezradila, že pri Ninke je oveľa skúsenejšia a materstvo si viac užíva.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Cibulková a luxus idú ruka v ruke

Dominika sa vyznačuje tým, že miluje módu a všetky udalosti oslavuje veľkolepo. Sme teda zvyknutí na poriadny luxus, ktorým vie vždy prekvapiť. Či už sú to narodeniny Jakubka, baby shower, na ktorej odhalila pohlavie druhého bábätka alebo obrovské prekvapenie jej manžela po príchode dvojnásobnej maminy z pôrodnice.

Malú Ninku teraz obdarovali krásnym darčekom aj starí rodičia z Dominikinej strany. Extenistka nechala svojej dcérke prepichnúť ušká a podujala sa na to práve pestúnka. „Keď tvoja chúva robila niekoľko rokov ,staničnú‘ na novorodeneckom, bolo jasné, že na prepichnutie sa nebude dlho čakať,“ odfotila dcérku s prepichnutým uškom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Fotku potom Dominika zverejnila v stories, ktorú si odložila do vybraných. Uvidíš ju po kliknutí SEM. Ninka však zatiaľ má v novo prepichnutých dierkach náušnice z chirurgickej ocele. Po zahojení jej ich ale je pripravená mamina vymeniť za diamantové, ktoré vnučke kúpili starí rodičia.

„No a keď sa ušká zahoja, babka a dedko sa postarali, aby princezná mala rovnaké ako mamina. Stále zatiaľ ale trošku menšie,“ ukázala náušnice v ďalšom príbehu na svojom Instagrame. A podľa luxusného obchodu, ktorého  profil v ňom Dominika označila, starí rodičia za takéto šperky zaplatili približne 2-tisíc eur.

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News