Pár na pláži
Pexels/Bárbara Marques

Ak si so svojím partnerom v dlhodobom vzťahu, potom si sa už naučila občas držať jazyk za zubami a tváriť sa milo, aj keď by si svojmu milovanému najradšej jednu vrazila. Teda, len tak jemne, samozrejme. Totiž, muži nás dokážu pekne vytočiť, i keď ich veľmi ľúbime. O tom vie svoje každá žena v dlhodobom vzťahu.

Nasledujúce desatoro pozná dobre každá, ktorá si môže hovoriť dokonalá, pretože nie všetky by veci vo vzťahu riešili podobne. Páni, takúto ženu by ste si mali vážiť!

Koľkokrát si ho v hlave opakuješ ty?

1. Už len raz mu pripomeniem, aby tie ponožky hodil do koša na bielizeň. A potom fakt vybuchnem. Nuž, s odevmi rozhádzanými po celom byte musíš mať naozaj pevné nervy.

2. Nebudem sa hádať s budúcou svokrou. Nech si len hovorí, čo chce, aj tak jej nedovolím prekročiť hranice.

3. Nepriznám všetky položky, ktoré sa v mojej nákupnej taške po obiehaní obchodov nachádzajú. Pre jeho dobro, nech ho netrafí šľak.

4. Pochválim ho za výkon v posteli. Občas je dobré pohladkať mu ego a dvihnúť sebavedomie. Malé lži, dobré lži.

5. Čo dokážem, to opravím sama. Čakanie na to, kým to spraví on, môže byť večné. Aj tak mu budeš musieť ešte aj asistovať.

6. Lepšia čokoládka ako nič. Už nebudem mať veľké predstavy o tom, ako ma romanticky prekvapí na sviatok. Aspoň nebudeš sklamaná.

7. Nebudem mu vešať na nos klebety o mojich kamoškách. Aj tak stále nevie, ktorá je ktorá a poriadne ani nepočúva. Nechaj si to radšej na kávu s inou kamarátkou.

8. Nebudem robiť scény z toho, že ide s priateľmi na pivo. Aj ja chcem predsa tráviť čas oddelene. 

9. Sľubujem, že mu naozaj poviem, čo mi je. Slovo „nič“ už po takej dobe nemám v slovníku, veď nech dobre vie, čo spravil zle! Amen, drahá! Za toto ťa uznávame.

10. Nebudem vyťahovať chyby z minulosti. Čo je za nami, to sme už vyriešili. A čo sa raz vyriešilo, už sa znova nemá pripomínať.

Čo by si tu ako žena v dlhodobom vzťahu doplnila ty?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating