V tejto modernej dobe sa randenie posunulo na úroveň vyššie. Už sa dvaja ľudia nestretnú len tak na ulici, muž neosloví náhodnú ženu v obchode, v kaviarni, alebo na železničnej stanici. Väčšinou si píšu na internete a až neskôr, keď sa bližšie spoznajú, idú na prvé rande.

Na sociálnych sieťach však môžeš naraziť aj na mužov, ktorí nie sú úplne správni. Prinášame ti 5 typov mužov, ktorým by si sa mala vyhýbať.

Ten, ktorý ti píše zamilované slová po prvom dni

Muž, ktorý ťa ešte ani nepozná a okamžite by ti zniesol modré z neba, nie je moc dôveryhodný. Väčšinou má postranné úmysly, alebo ťa chce len namotať, aby sa na tebe mohol zabávať. Na všetko choď opatrne.

zdroj: instagram.com/yeswe_travel

Ten, ktorý si ťa neváži a chcel by ťa len na jedno

Takého muža odhalíš hneď, pretože mu slušné vychovanie nič nehovorí. Nemá problém sa pýtať intímne veci, otázky na telo kladie rad za radom a už po prvých pár riadkoch ťa pozýva k nemu domov. Tento muž naozaj nie je typ, ktorého hľadáš.

Ten, ktorý ťa pozýva na stretnutie úplne ďaleko do neznámeho mesta

Možno si povieš, že to neznie zle. Veď si píšete dlhšie, vieš čo má rád, on vie to, čo máš rada ty a cez správy si rozumiete. Keď sa však jedná o prvé stretnutie, malo by to byť vždy na neutrálom území a nie veľmi ďaleko. Nikdy nevieš čo sa môže stať. Buď trpezlivá a stoj si za tým, že prvé stretnutie chceš niekde, kde sa budeš cítiť v pohode.

zdroj: instagram.com/explorerssaurus_

Ten, ktorý chce od teba tvoje fotky

Tento muž je rovnaký, ako ten, ktorý si ťa neváži. Dospelý muž vie, že viac než telo, si musí ceniť rozum a povahové vlastnosti ženy. Ak by mal seriózny záujem, „extra“ fotky by si nepýtal. Rozhodne mužovi, ktorého nepoznáš, neposielaj fotky na počkanie.

Ten, ktorý sám nevie čo chce a len sa zabáva

Nevyspelý chlapec, ktorý si z teba chce len vystreliť. Ak hľadáš na sociálnych sieťach vážny vzťah, s týmto typom muža by si si mala prestať písať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.