instagram.com/yeswe_travel

Keď ťa niekto miluje, tak je trpezlivý. Netlačí na teba, vie, že je dobré čakať a že sa mu to oplatí. Keď ťa chce niekto vlastniť, nezaujímajú ho tvoje názory a hodnoty, je sebecký a myslí iba na seba.

Keď ťa niekto miluje, bude robiť kompromisy. Chápe, že dvaja ľudia nemajú vždy rovnaké názory a tak vie ustúpiť. Keď ťa chce niekto iba vlastniť, je mu jedno, čo si myslíš. Presadzuje si svoje, aj za cenu, že by ťa stratil. Nezáleží mu na tebe.

Keď ťa niekto miluje, tak chce, aby si sa každý deň zlepšovala a bola lepšou osobou. Motivuje ťa, podporuje ťa a vo všetkom ti drží palce. Keď ťa chce niekto iba vlastniť, na tvojom osobnom raste mu nezáleží. Vôbec nevie, čo máš rada a čo by si v živote rada dosiahla.

View this post on Instagram

Catching the last sunbeams 🌾 . Wenn ihr mich fragt, könnte immer die Sonne scheinen. Aber der Regen hat doch auch irgendwie etwas besonderes.. ich liebe es, wenn es an einem warmen Sommertag große Regentropfen kullert & die Welt dann gewaschen richt .. als ist die Welt dann bunter & wieder neu erwacht. Wenn der Regen auf das Fenster prasselt & man sich gemütlich einkuscheln kann. Erst dann nimmt man den wunderbaren Sonnenschein richtig war ☀️ . ENG: If you ask me, the sun will always be chosen. But the rain also has a chance to do something different. I love it when it's a warm summer day. Raindrops roll over and the world then straightens .. as if the world was more colorful and awakened again. When the rain hits the window and you can snuggle up comfortably. Only then do you take into account the correct sunshine ☀️ . . . . #sunbeams #tuscany #tuscanyitaly #italy #igtuscany #roadtrip #traveller #travelblog #travelling #travelawesome #traveldreamseekers #couple #creativetravelcouples #vanlifegermany #germany_insta #tuscanyitaly #italia #italyvacation #vanlife #fotoshooting

A post shared by TRAVEL |COUPLE |VAN |NATURE (@yeswe_travel) on

Keď ťa niekto miluje, dokáže sa pre teba obetovať a podstúpiť nemožné. Chce, aby si bola šťastná a mala všetko pre to, aby si viedla pekný život. Keď ťa chce niekto vlastniť, nedáva ti slobodu a všetko ti len zakazuje. Nemôžeš mať priateľov a neustále mu musíš všetko hlásiť.

Keď ťa niekto miluje, dá ti plnú slobodu. Vie (alebo dúfa), že ho miluješ rovnako a vždy sa vrátiš. Ak ťa niekto miluje, vôbec nie je sebecký, ale díva sa viac na teba. Keď ťa chce niekto vlastniť, musí mať všetko pod kontrolou. Veci musia vychádzať podľa plánov a keď to tak nie je, si na vine ty.

Keď ťa niekto miluje, stará sa o teba a zaujíma sa. Berie ťa na výlety, rande a kupuje ti kvety. Vie, čo máš rada a aké miesta na svete by si chcela vidieť. Rozpráva sa s tebou do hlbokej noci a vôbec mu nevadí, že bude na druhý deň unavený.

Keď ťa niekto miluje, budeš to vedieť. Nebudeš sa trápiť – budeš šťastná.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating