Keď sa poriadne zahľadíš, možno v diaľke uvidíš koniec týždňa. Teraz ale upriam svoju pozornosť na dnešný deň, a ak si zvedavá, čo ti hviezdy pripravili, prečítaj si svoj denný horoskop.

Baran

Nečaká na teba nič príjemné, lebo už od rána môžeš pociťovať stres. Povinnosti sa na teba valia ako veľká voda a ty pred nimi nestíhaš utekať. Keď prídeš z práce, mala by si vyskúšať meditovať, aby si sa upokojila.

Býk

Energiu si minieš už doobeda, preto by si mala v práci skončiť skôr. Baterky sa ti dobijú až pri stretnutí s priateľmi. Snaž sa vypnúť hlavu a dobre sa s nimi zabav. Budeš šťastná.

Žena s kvetmi
zdroj: Pexels/Megan Ruth

Blíženci

Denný horoskop ti hovorí, že máš výbornú príležitosť na to, aby si si splnila svoj sen. Nech už túžiš po čomkoľvek, choď si za tým, lebo máš šancu na úspech. Vďaka tomu budeš cítiť šťastie a nič ťa nerozhodí.

Rak

Počas tohto dňa by si si mala utriediť priority (hlavne vo vzťahu), môžeš si preto vyskúšať tento náš kvíz. V poslednej dobe máš pocit, že tvoj život stratil zmysel, preto by si ho mala opäť nájsť. Keď sa ti to podarí, choď to večer osláviť, či už posedením s priateľmi, partnerom alebo aj zaslúženým oddychom pri telke.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2 3
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.