Dĺžka vzťahu sa dá odhadnúť vďaka rôznym znakom. Dnes si ten svoj môžeš preveriť podľa rebríčka hodnôt. Ak máš správne nastavené priority, tvoj vzťah vydrží dlho a máš vysokú pravdepodobnosť, že bude trvať až do konca života. Pokiaľ však nevieš, čo je v živote dôležité, môže sa stať, že žiadny vzťah ti nevydrží.

Pusť sa do nášho kvízu a zisti, akú máš pred sebou budúcnosť.

Ktorá z týchto hodnôt je pre teba prvoradá?

Čo dáš na druhé miesto?

Pexels/Anna Pou

Aké je tvoje tretie miesto v rebríčku?

Ktorá hodnota podľa teba patrí na štvrté miesto?

Unsplash/Candice Picard

Piate miesto pre teba predstavuje...

Čo zaradíš na šieste miesto v rebríčku hodnôt?

Pexels/Cottonbro

Posledné siedme miesto patrí akej hodnote?

Zoraď si svoje priority a ZISTI, ako dlho ti VYDRŽÍ aktuálny VZŤAH
15+ rokov
Gratulujeme ti. Rebríček hodnôt máš nastavený správne, preto máš najväčšiu šancu prežiť život s aktuálnym partnerom. Tvoj vzťahu má svetlú budúcnosť, preto sa nemusíš báť, že sa rozídete. S týmito prioritami sa vo svete, no ani v láske, nestratíš.
5-10 rokov
Vo svojom živote presadzuješ zlatú strednú cestu. Hoci by tvoje priority mohli byť zoradené lepšie, stále máš ten správny smer. Vo vzťahu môžeš pociťovať mierne turbulencie, pretože nič nie je dokonalé. Ak sa však naučíš s priateľom správne komunikovať, môže vám to vydržať zopár rokov.
0-1 rok
Ajajaj. Mala by si si dávať pozor, pretože s takýmto prístupom k životu nedôjdeš ďaleko. Práca a peniaze nie sú najdôležitejšie. Čím skôr si to uvedomíš, tým lepšie to bude. Vzťah je oveľa dôležitejší a takýmto prístupom sa len oberáš o lásku.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.