horoskop

Lev

Ako sa staráš o svoje úspory? Dnes je deň, kedy by si mala popremýšľať nad investovaním. Horoskop prezrádza, že ťa čaká priaznivá finančná situácia, no nemôžeš ju premeškať. Neutrácaj všetko, čo si zarobíš, ale mysli aj na budúcnosť.

Panna

Tvoja lenivosť dnes zvíťazí nad všetkým ostatným. Keď už sa nevieš donútiť k ničomu zmysluplnému, aspoň si prečítaj knihu, na ktorú si sa dlho tešila. Urob si teplý čaj a stráv príjemný deň pod dekou. Mala by si však ísť aspoň na prechádzku, aby si mala nejaký pohyb.

Váhy

Pozor na prejedanie. Keď si v strese alebo sa nudíš, máš potrebu stále niečo zobkať. Ak sa neovládneš, neskôr budeš mať výčitky svedomia. Hlavne keď sa na seba pozrieš do zrkadla. Choď na dlhšiu prechádzku alebo na bicykel, aby si zo seba aj niečo vydala. Pokojne vezmi frajera alebo kamošku.

Škorpión

Potrebuješ sa vyrozprávať a niekomu sa zdôveriť. Nedus všetko v sebe, ale popros o radu priateľku či sestru. Prípadne sa obráť na psychológa, ktorý ti určite dokáže pomôcť. Konečne sa ti uľaví a ty sa budeš môcť sústrediť na niečo nové, napríklad na nový projekt v práci alebo tvoje podnikanie, nad ktorým premýšľaš.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDenný horoskop