Instagram/madamelena_

Najočakávanejší deň v roku je tu. Ak si zvedavá, čo ťa počas neho stretne a ako sa ti vydarí, odhaľ to v našom dennom horoskope.

Baran

Mala by si sa viac usmievať. Optimizmus a dobrá nálada ti pomôže uvoľniť sa a nebudeš pociťovať stres. Pokiaľ toho bude na teba veľa, choď sa poprechádzať von alebo sánkovať s priateľmi. Večer dopadne nad tvoje očakávania, nemaj strach.

Býk

Ak ti niekto ponúkne lákavú ponuku, prijmi ju. Možno ide o novú prácu, o lásku, možno o lepšie bývanie alebo o vec do života, ktorú už dlho potrebuješ. Pokiaľ by si ponuku odmietla, neskôr by si to mohla ľutovať. Tvoj večer dopadne rozprávkovo, máš sa na čo tešiť.

Blíženci

Tak veľmi si sa tešila, ako si tento deň užiješ, no stále myslíš na to, koľko máš práce. Uvoľni sa, pretože si vôbec neoddýchneš. Ak to potrebuješ, napusti si vaňu a poriadne si oddýchni. Večer sa ti vydarí, preto nemôžeš byť napätá.

Rak

Už od rána budeš mať veľa energie, preto sa neboj zapojiť do príprav. Keď neskôr nebudeš vládať, môžeš s pokojným svedomím sledovať rozprávky. Využi sviatočný deň na povinnosti, no aj na oddych. Tvoj večer bude naplnený smiechom a radosťou.

Lev

Mala by si napraviť to, že si sa pred Vianocami nikomu nevenovala, len práci. Nevyhýbaj sa žiadnym rozhovorom, spoločenským hrám a ani povinnostiam, ktoré dostaneš. Napriek tomu, že toho budeš mať dosť, všetko stihneš a večer dopadne skvele.

Panna

Budeš mať, podobne ako Rak, veľa energie a nebude možné ťa zastaviť. Od rána sa budeš tešiť na večer, preto sa poriadne zamestnaj, aby ti čas rýchlo ušiel. Choď na prechádzku, sánkovačku, guľovačku alebo pobaľ posledné vianočné darčeky. Všetko do večera stihneš a dopadne na výbornú.

Váhy

Nemala by si myslieť na prácu a povinnosti. Zameraj sa na oddych a na duševný pokoj. Len tak sa vyhneš hádkam, ktoré sa v tvojom prípade môžu poobede objaviť, ak si nedáš pozor na jazyk. Pokiaľ si v strese z toho, ako dopadne večer, snaž sa rozprávať vtipy.

Škorpión

Splnia sa ti všetky želania, ktoré máš. Budeš sa cítiť ako v rozprávke, pretože si to vôbec nečakala. Nezabudni všetkým prejaviť vďačnosť a buď otvorená. Rozumieme, že sa o svoje pocity nerada delíš, no nie je na to teraz priestor. Pri večeri buď komunikatívna a všetko dobre dopadne.

Strelec

Nemala by si zabúdať na to, koľko toho pre teba rodičia robia. Aby si sa im nejako odvďačila, môžeš sa ponúknuť, že pomôžeš s varením alebo pečením. Možno to nebude pôsobiť dôveryhodne, no keď pochopia, že to myslíš vážne, nechajú ťa. Večer dopadne nad očakávania a sama seba prekvapíš svojimi schopnosťami.

Kozorožec

Ak sa ti niečo nepodarí, ber to s humorom. Nemôžeš vo všetkom vidieť svoju vinu, pretože by si sa len trápila. Raz je lepšie, raz horšie. Aj nepodarené veci sa dajú zjesť alebo vylepšiť, tak hlavu hore. Nakoniec večera dopadne super a všetci budú spokojní.

Vodnár

Mala by si brať vážne to, čo sa bude diať večer. Počas dňa nebuď lenivá, no pridaj ruku k dielu. Ak budeš len sedieť pred telkou, môže sa stať, že spôsobíš veľkú hádku. Naozaj to chceš? To asi nie, tak sa pusť do práce. Z večere budeš prekvapená.

Ryby

Oddychuj. Ako jediné znamenie si môžeš dovoliť celý deň oddychovať a relaxovať, pretože si všetko stihla skôr. Vďaka tomu nemusíš na nič myslieť, len pekne počkaj do večera. Prečítaj si dobrú knihu, ktorá ťa vtiahne do deja a nalíč sa. Večer budeš za hviezdu a získaš mnoho komplimentov.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy