Pexels/Jaxson Bryden

Keď sa prebudíš do víkendového rána, veríme, že je ťažké byť produktívnou. Konečne voľný deň, preto sa ti nič nechce robiť. Avšak, tvoje znamenie má pre teba niečo pripravené. Poď s nami zistiť, ako dopadne tvoja sobota.

Baran

Dnes by si sa nemala s nikým otvorene rozprávať. Všetko by mohlo byť zneužité proti tebe a potom by si bola smutná. Namiesto rozhovorov vyraz do prírody a skús si aj zabehať. Tvoje telo sa preberie a spáliš kalórie.

Býk

Všetky veci, ktoré nemáš doriešené, by si mala vyriešiť tento víkend. Či už ide o priateľov, rodinu, partnera, alebo známych. Pokiaľ budeš mať pred nimi tajnosti, nemusia ťa vnímať dobre. Snaž sa byť úprimná.

Blíženci

Pokiaľ sa ti dnes naskytne príležitosť ísť na výlet, choď do toho. Miluješ dobrodružstvo a tak si to nemôžeš nechať ujsť. Zober so sebou partiu kamarátov a skvelo si to užite. Nestáva sa často, že by ste mali na seba čas.

Rak

Môžeš čakať to, že budeš upratovať. Rodina sa na teba pekne vykašle a budeš mať na starosti celý byt alebo dom. Nerob si z toho veľkú hlavu, no poobede už iba oddychuj. Keď niekto od teba bude niečo potrebovať, pošli ho preč.

Lev

Dnes sa môžeš tešiť na stretnutie. Bude to veľmi nečakané a možno aj emotívne. Každopádne ťa to prekvapí a zanechá v tebe dobré pocity. Dúfaš, že si dobrú náladu zo stretnutia zachováš po celý víkend.

Panna

V sobotu by si sa mala venovať priateľovi. Konečne sa nebudete hádať a váš víkend bude slnečný, preto by ste mali niečo podniknúť. Vďaka tomu sa upevní vaše puto a budete sa milovať ešte viac. Vyberte sa do iného mesta alebo niekam na turistiku.

Váhy

Už od rána budeš mať dobrú náladu, pretože si sa na víkend nesmierne tešila. Nerob však niečo, do čoho ťa nútia ostatní, mohlo by ti to dobrú náladu pokaziť. Dopraj si dnes deň plný oddychu a dobrého jedla.

Škorpión

To, že je víkend, neznamená, že nebudeš mať žiadne povinnosti. Už doobeda budeš vybavovať veci, ktoré si nestihla včera a večer padneš od únavy do postele. Jedinou výhodou bude, že z toho budeš mať dobrý pocit, pretože budeš mať nabitý deň.

Strelec

Dávaj si dnes pozor, pretože ti môže ujsť ponuka, ktorá chodí len raz za život. Možno ju ani nepostriehneš, no ak áno, budeš šťastná žena. Celú sobotu sa venuj rodine, navar dobré jedlo a upeč niečo sladké. Najlepšie niečo s tekvicou.

Kozorožec

Sobota ťa prekvapí, pretože napriek tomu, že budeš mať chuť na oddych, vôbec to tak nebude. Všetci ťa budú ťahať z postele, pretože si pre teba niečo pripravili. Aj keď sa ti nebude chcieť, budeš musieť. Či ťa to už prekvapí pozitívne alebo negatívne, je na tebe.

Vodnár

Mala by si si uvedomiť, že nič v živote nie je samozrejmosť. To, čo máš ty, niekto druhý nemusí mať. Všetko by malo byť pre teba požehnanie, pretože je to veľký dar. Keď si to dnes uvedomíš, tvoje srdce sa naplní láskou a celý deň budeš sršať radosťou.

Ryby

Dnes by si si mala zacvičiť. Robíš to nerada, avšak už to naozaj potrebuješ. Môžeš zvoliť beh, tréning s činkami alebo s vlastnou váhou, alebo tancovanie. Čokoľvek si zvolíš, bude to v poriadku. Pohyb je dôležitý.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy