Instagram/jamienkidd
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Aktivita, ktorá sa bežne deje v spálni a v posteli, je pre život a zdravie veľmi dôležitá. Presvedčili sme ťa o tom už v našich minulých článkoch, kde sme ti vysvetlili pár benefitov, no aj to, čo sa môže stať, keď sa milovať nebudeš.

V dnešnom horoskope sa pozrieme na to, koľko se*u potrebujú jednotlivé znamenia.

Baran, Býk, Blíženci, Rak – 1-2x týždenne

Týmto znameniam postačí, keď sa s partnerom pomilujú raz až dvakrát do týždňa. Na se*e si nezakladajú, existujú pre nich dôležitejšie veci a radšej strávia večer s priateľom rozhovorom, než by sa mali sústrediť na to, ako ho uspokojiť. Milovanie berú ako súčasť vzťahu, no nie ako každodennú aktivitu.

Pre nich je dôležitý vzťah na hlbšej úrovni, porozumenie, dôvera, otvorená komunikácia, vzájomná láska a až potom sa v rebríčku objavujú aj večerné radovánky. Baran, Býk, Blíženci a Rak, sú dôkazom toho, že vzťah nestojí len na fyzickom uspokojení, no aj na duševnom.

Lev, Panna, Váhy, Škorpión – 5-6x týždenne

Najviac se*u si vyžadujú práve tieto znamenia. Niekedy by zvládli aj viac „čísel“ za deň, pretože majú veľa energie a vášne. Svojho partnera milujú a v posteli mu vedia prejaviť najviac pozornosti, náklonnosti a nežných dotykov.

Avšak, čo sa týka Váh a Škorpióna, tí majú radi aj tvrdšie milovanie. Taktiež by zvládli s*x aj každý deň. Vôbec nie sú unavení a pokiaľ začujú to čarovné slovo na tri písmená, okamžite sa vedia vzrušiť.

Strelec, Kozorožec, Vodnár, Ryby – 3-4x týždenne

Nakoniec tu máme znamenia, ktoré predstavujú zlatú strednú cestu. Nič sa nemá preháňať, no ani zanedbávať. Pre tieto znamenia je milovanie dôležité a pokladajú ho za pevný pilier vzťahu, avšak všetko na ňom nezakladajú.

Majú radi rôzne obmeny, zmeny polôh, hračky pre dospelých a radi experimentujú. Čas na milovanie si vždy nájdu, pretože je to pre nich skvelý spôsob, akým môžu vypustiť paru a pred spaním sa uvoľniť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy