Žena s tmavými vlasmi

Lev

Aj keď si rada stredobodom pozornosti, dnes si daj pozor na svoje prehnané sebecké správanie. Mohlo by to ohroziť tvoje vzťahy v rodine alebo medzi priateľmi. Pokiaľ si zadaná, mohlo by to zničiť puto, ktoré ste medzi sebou budovali. Radšej sa snaž ostatným pomôcť a buď tu pre nich.

Panna

Horoskop varuje pred problémami vo vzťahu. Od partnera nebudeš pociťovať lásku ako doteraz a v hlave si začneš vytvárať hrozivé scenáre. Radšej sa spolu porozprávajte, nech vieš, na čom si. Aby si si vyčistila hlavu, mala by si si nájsť čas na nejakú pohybovú aktivitu, hoc aj obyčajnú dlhšiu prechádzku.

Váhy

V niektorých prípadoch si veľmi perfekcionistka a kladieš na seba vysoké nároky. Prestaň byť tak kritická nielen na to, čo urobíš ty, ale aj na to, čo robia tvoji najbližší. Mohlo by to narušiť vaše dobré vzťahy a mohla by si im povedať niečo, čo by si neskôr ľutovala. Radšej si s nimi vyraz na večeru alebo do kina.

Škorpión

Horoskop hovorí, že dnes sa ti môže dariť vo finančnej oblasti. Do tvojho života prúdi väčšia hojnosť, ktorú by si sa mala naučiť prijať, no zároveň nezneužiť. Na druhej strane to dnes nevyzerá ružovo s tvojím zdravím. Vyhni sa kalorickým a mastným jedlám, inak budeš mať pocit, ako by si mala v žalúdku kamene.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop