Rozchod vždy bolí, aj keď si opustila ty toho druhého. Aké znamenia majú najväčší problém s lúčením sa a ktoré prežívajú najhoršie vzťah?  

Ryby 

Ryby majú veľmi veľké srdce a každý to vie, až to niekedy ľudia zneužívajú. Ryby si vždy idealizujú svojho partnera a vidia len jeho najlepšie kvality – čo môže spôsobiť, že prehliadajú jeho najväčšie chyby alebo ich skrátka nechcú vidieť. Ani pri rozchode sa nevedia na svojho partnera hnevať a skôr uvažujú o tom, že oni urobili viac chýb a kvôli nim sa deje rozchod.

Rak 

Rak absolútne miluje pocit zamilovania sa a veľmi dbá na to, s kým je vo vzťahu, preto sa mu vždy ťažko odchádza. Veľmi rýchlo sa dokážu zamilovať a vždy investujú do svojich partnerov, pretože to s nimi myslia vážne. Rozchod prežívajú veľmi vážne, no snažia sa do toho pripojiť racionalitu, aby ich to bolelo menej. Raci zostávajú vo vzťahu aj vtedy, keď ich to bolí, no ak už je to pre nich viac bolestivé, ako radostné, vedia povedať „zbohom“, aj keď ich to veľmi bolí.

Panna

Nároky Panny na partnera sú vždy veľmi vysoké a preto sú často sklamané. Vždy však dávajú do toho veľké úsilie a venujú tomu dostatočne dlhý čas, no ak v niečom nevidia zmysel, odchádzajú. Avšak nevrhajú sa hneď do nového vzťahu, pretože sú príliš vyčerpané a istý čas si chcú dať pauzu od randenia a lásky, pretože sa potrebujú dať dokopy. Nevadí im, ak však musia odísť zo vzťahu, ak im nič nedáva, pretože veria, že jedného dňa to bude v poriadku.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: unsplash.com

Býk 

Býk veľmi dlho dokáže vydržať v nefunkčnom vzťahu ak verí, že sa to jedného dňa dá znovu dokopy. Má však svoje hranice a ak niekto uňho stratí dôveru alebo ho príliš sklame, Býk odchádza veľmi vyšťavený a s obrovskou bolesťou na duši. Pokiaľ ide o jeho vzťahy, nemusia byť dokonalé, ale musí v nich vidieť zmysel a musí mať toho človeka veľmi rád. Keď však príde na rozchod, veľmi ťažko sa mu odchádza a vždy sa snaží bojovať dokonca. Po vzťahu potrebuje čas na seba a na svoje zlomené srdce a nerobí mu problém na istý čas odísť.

Váhy 

Váhy sú neuveriteľne oddanými partnermi a hoci im môže chvíľu trvať, kým vstúpia do vzťahu, potom sú už naviazaní zamilovaní. Svojmu partnerovi sú ochotní dať všetko, no sú možno niekedy až príliš naivní. Vždy sa usilujú udržať svoj vzťah čo najharmonickejší – no veľmi ťažko sa vyrovnávajú s tým, keď im vzťah nevyjde a odsudzujú samých seba, pretože si myslia, že to kvôli nim zlyhalo.

Škorpión 

Pokiaľ ide o vzťahy, škorpión je neuveriteľne vášnivý a intenzívny partner. Často sa vidí v tom druhom partnerovi a dáva do vzťahu všetko. Nie je pravdepodobné, že on prvý opúšťa vzťah, avšak okrem výnimočných okolností, kedy sa už cíti maximálne vyčerpaný. Keď ho však ten druhý opustí, vie byť ešte veľmi dlho fixovaný k svojmu bývalému partnerovi a musí nájsť spôsob, ako sa toho zbaviť, niekedy aj zlými spôsobmi.

zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.