Pixabay/JerzyGorecki

Netrpezlivosť by sa dala charakterizovať aj ako symbol dnešnej doby. Mladí ľudia sa všade ponáhľajú, na nikoho nemajú čas, nechcú nikde čakať a najradšej by dostali všetko ihneď.

Jedna stará múdrosť však hovorí o tom, že na dobré veci sa oplatí počkať. Nie je to tak? Aj ty si oveľa viac vážiš veci, na ktoré si buď musíš sama zarobiť, našetriť alebo ich dostaneš až po určitom čase. Tieto ženské znamenia to však nevedia. Sú strely a od života a ľudí chcú všetko hneď a teraz. Neznášajú čakanie.

Blíženci

Čo by si očakávala od vzdušného znamenia. Žena v znamení Blížencov je od detstva neposedná, stále chce robiť niečo nové a pri žiadnej aktivite nevydrží dlho. Potrebuje neustále podnety, nesmie sa nudiť a stereotyp je pre ňu najväčšou nočnou morou.

Chce sa neustále vzdelávať, na všetko je zvedavá a potrebuje odpovede. Ani rodičia, súrodenci či priateľ pred ňou nesmú nič tajiť, pretože by na to aj tak prišla. Nedokáže čakať na darčeky, no taktiež o nich nedokáže mlčať (keď ich má nakúpené na Vianoce). Vo vzťahu vyžaduje neustálu pozornosť, starostlivosť a vzrušenie. Chce, aby partnerský život prežila ako jedno veľké dobrodružstvo.

Lev

Žena v znamení Leva si potrpí na svoj vzhľad a luxus. Už od detstva by chcela všetkým rozkazovať a ovládať ich. V živote nevie byť trpezlivá, pretože na to nemá nervy. Myslí si, že bude vždy všetko dokonalé. Keď sa niečo pokazí, nevie sa s tým zmieriť. Nedokáže čakať, pretože ju stojí nervy. Vo vzťahu neustále túži po pozornosti a po tom, aby si ju partner všímal.

Musí byť jeho stredobodom vesmíru, inak sa môže stať, že by si našla druhého. Dieťa väčšinou príde až vo vyššom veku, pretože chce s partnerom veľa cestovať, rozhadzovať peniaze a užívať si. Nevie si predstaviť mať bábätko ako mladá, pretože to stojí veľa trpezlivosti, ktorá jej zatiaľ chýba.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy