instagram.com/yeswe_travel

V živote to už tak raz chodí. Jeden deň túžime po tom, druhý zas po niečom úplne inom. A inak tomu nie je ani v oblasti vzťahov. I keď má vedľa seba tú najlepšiu partnerku, ktorá by mu aj modré z neba priniesla, len aby bol spokojný, aj tak mu to nestačí a hľadá nové vzrušenie niekde inde.

Takéto niečo nie je rozhodne správne. Keď sa raz rozhodneme pre niekoho, tak by to malo byť na dlhšie ako pár mesiacov. No nič… Preto ti dnes prinášame článok o tom, ktoré znamenia zverokruhu majú najväčšiu tendenciu podvádzať svoje polovičky. Dávaj si pozor!

Baran

Vo všeobecnosti je známe, že Baran sa nesmie nudiť, inak narobí pár hlúpych rozhodnutí a to len preto, aby zahnal do kúta nudenie sa. Takže, ak sa náhodou rozhodne podvádzať, je to s veľkou pravdepodobnosťou kvôli tomu, že už akosi stráca tú „srandu“ vo vzťahu.

Nič čo je monotónne ho nebaví. Má rád výzvy a stále robiť niečo nové. Baran potrebuje aj vo vzťahu stále tú iskru, ak nie je, jednoducho odíde. Spoločné chvíle strávené napríklad na dovolenke alebo niekde na chate, to vie vo vzťahu veľmi pomôcť.

Lev

Lev sám o sebe má rád veľkú pozornosť a v prípade nevery, to mu vie dosť dobre pohladkať ego. Práve preto sa takejto situácii vôbec nebráni a dokonca je pre neho veľmi lákavá. Ak teda máš partnera narodeného v znamení Leva, vášmu vzťahu pomôže, keď mu dáš pocítiť, aký je skvelý partner, prečo ho tak miluješ a že on je presne ten, s kým chceš kráčať po celý svoj život. Lev to jednoducho potrebuje počuť a vedieť.

Vodnár

Tak ako tie predošlé znamenia zverokruhu, tak aj toto, áno Vodnár, má sklony k podvádzaniu. Túži zažiť nejaké to nové vzrušenie a vlastne niečo nové. Po tom baží, lenže akosi potom zabúda na svoju polovičku. Preto potrebuje, aby sa vzťah stále okorenil novým korením, buď viac tajomná… To celkom Vodnára vzrušuje.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy