Mladá, krásna, talentovaná a ešte aj ambiciózna. Tak by sme mohli charakterizovať tanečníčku Cynthiu Tóthovú. Separovej priateľke sa darí aj na sociálnych sieťach, kde si vybudovala slušnú fanúšikovskú základňu. A teraz si pripravila jedno veľké prekvapenie.

22-ročná Cynthia sa vydala vlastnou cestou podnikania. Na Instagrame navnadila sledujúcich, aby dali follow jej novému profilu, ktorý bude slúžiť na propagáciu novej kolekcie oblečenia. Medzitým odpovedala na otázky ohľadom jej teplákovej súpravy.

Vsadila na kvalitnú látku, ktorá je podľa jej slov extrémne dobrá, pohodlná, a zvnútra hebká. Zároveň robí peknú postavu a zadok, čo potvrdil aj samotný Separ, ktorý svoju priateľku pochválil a plne ju podporuje.

zdroj: Instagram/cynthia_tothova

Názov novej značky oblečenia bude „CyNice“ (čítaj synajs) a mladá influencerka prezradila, ako k nemu prišla. Keď si to povieš nahlas, znamená to že si pekná (v preklade z angličtiny). Použila k tomu začiatok svojho mena, ktoré sa číta „Syntia“ a nie „Cyntia“. „Je to také príjemné slovo, lebo keď ti niekto povie, že si pekná, tak sa skôr tešíš ako si smutná a pekne sa to vyslovuje,“ prezradila nádejná podnikateľka svojim followerom.

zdroj: Instagram/cynthia_tothova

Netrvalo dlho a potrebný počet sledujúcich sa nazbieral, takže Cynthia odhalila, ako bude jej nový kúsok vyzerať. A veru nepreháňala, že bude vyzerať dobre. Bála sa, aby nepriniesla na tento trh niečo, čo tu už je, keďže takýto typ oblečenia vyrába viacero známych Slovákov.

Jej novinka je originálna a určite zaujme hneď na prvý pohľad. Teplákové súpravy sú v poslednej dobe naozaj IN a tvoria súčasť nielen domácich outfitov. Pokojne v nich môžeš chodiť aj von do mesta.

zdroj: Instagram/__cynice__

Páči sa ti nová tepláková súprava od Cynthie?

Zdroj: Instagram/cynthia_tothova, Instagram/__cynice__

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.