Instagram/cynthia_tothova

Sú zaľúbení a šťastní! Raper Separ, celým menom Michael Kmeť a jeho priateľka Cynthia Tóthová, na svojich sociálnych sieťach ukazujú kúsok zo svojho súkromia. Dnes už 35-ročný hudobník a o 13 rokov mladšia tanečníčka a influencerka, majú množstvo fanúšikov, ktorí im lásku prajú, no zároveň sa nájde aj veľa hejterov.

Keďže je Separ dlhé roky na našej scéne verejne známou osobou, ľudí prirodzene zaujíma aj jeho súkromie. 7 rokov tvoril pár so speváčkou Tinou, s ktorou ohlásil minulý rok rozvod. Spoločne vychovávajú dcérku Aničku a aj jej syna z predošlého vzťahu, Lea, ktorého bral raper vždy ako aj svojho.

Koniec ich vzťahu a následne jeho nová, mladšia partnerka, tak mnohým nedajú spávať. Už po ich prvej spoločnej dovolenke v exotike si ich ľudia dovolili súdiť.

Separ sa tak musel obhájiť aj pred klamstvami, akými boli obvinenia, že nie je dobrým otcom. „Je zvláštne, že ľudia ma odsudzujú za to, aký som otec len preto, že sem moju dcéru nevešiam ako na nástenku. Píšu mi pod príspevky nenávistné ho*ná o tom, že som ju nechal napospas životu a nestarám sa o ňu. Vy hlupáčikovia, fakt si myslíte, že by som sa vy**bal na vlastnú dcéru? Moja dcéra je moja krv, dám za ňu život beh mihnutia oka. Ja nemám právo na nový vzťah? Lebo by ste si zvykli, že som s Tinou?“, vyjadril sa jasne.

Okrem toho pri ich vzťahu padali obvinenia aj na Cynthiu, ktorá je podľa „fanúšikov“ so Sepim, ako ho sama nazýva, iba pre peniaze a slávu. Aj pri poslednej možnosti pýtať sa jej otázky na Instagrame, jej prišla správa: „Už si bohatá, Sepi ti dá všetko, neboj sa, už dal, vidíme to.“

Sympatická blondínka sa preto rozhodla odpovedať na toto priamo cez video.

Jedna vec je, že Sepi je bohatý a druhá vec je, že ja koľko zarábam. A ja nie som bohatá. Akože on by mi dal (všetko), ale ja to od neho nevyžadujem,“ začala a pokračovala vysvetlením, že veľakrát sa jej v obchode páčilo niečo, čo však pre ňu stálo veľa peňazí, no i keď si to veľmi chcela zobrať a on by jej to rád zaplatil, radšej povedala nie.

Smerom k svojmu partnerovi pridala aj ďalšie vyznanie, keďže práve dnes oslavuje svoje narodeniny.ĎAKUJEM ti, že mi odovzdávaš všetky tvoje skúsenosti, učíš ma pozerať sa na veci z iného uhla pohľadu, podporuješ ma a to vo všetkom, radíš mi, milujem, že keď niečo potrebujem, tak to vyriešiš do 5 minút, že pomáhaš nielen mne, ale aj všetkým naokolo,“ znie len časť textu, ktorý mu venovala. Na jeho konci priznala, že ešte takto nikdy neľúbila.

Celé vyznanie si môžeš prečítať pod fotografiou

Vyjadrenie k tomu, či dostane od Separa naozaj všetko

Zdroj: Instagram/cynthia_tothova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News