Ohnivé znamenia majú veľa energie, prekypujú nadšením a optimizmom. Dokážu sa neuveriteľne moc zapáliť pre vec, sú dominantné a majú sklony k vodcovstvu v skupinách.

Ale aký vzťah majú k láske? Preferujú skôr nezáväzné vzťahy, alebo sú hneď oddaní svojim partnerom? Sú vášnivé tak veľmi, ako sa o ohnivých znameniach hovorí? To zistíš, keď budeš čítať ďalej.

Baran

Prvým znamením je Baran. Tento človek je veľmi koketný a nebojí sa ísť hneď na vec. Ak vie, že sú sympatie obojstranné, nehanbí sa a odhadzuje všetok strach. Človek v znamení Barana miluje dobrodružstvá a spontánne výlety, takže jedine s ním môžeš zažiť milovanie vo vlaku a na verejnom mieste.

Láska je však pre neho všetkým a väčšinou dodržuje pravidlo, že jeho prvý partner je zároveň aj posledný. Keď sa Baran o lásku stará, vydrží všetko a jeho vzťah bude mať peknú budúcnosť.

Lev

Po Baranovi nasleduje znamenie Lev. Tento človek skrýva v sebe vášeň, ktorú vie odhaliť iba svojmu milencovi. Drží sa toho, že musí byť niekým dobíjaný, nie niekoho dobíjať. Vždy je však plný energie, nikdy sa neunaví a ide si za svojim cieľom – čo je väčšinou uspokojenie.

Preto jeho vzťahy nebývajú trvácne – od životného partnera očakáva niečo viac, aj keď to tak nevyzerá. No aj milovanie rozdeľuje podľa toho, s kým spí. Vždy je však ku svojmu aktuálnemu partnerovi úprimný a od začiatku hovorí, že to nebude trvať večne.

Strelec

Posledným znamením, ktoré má živel oheň, je Strelec. Človek v tomto znamení má rád zábavu a experimentovanie. Pri milovaní rád skúša hračky, doplnky alebo iné veci, ktoré stimulujú blažený pocit. Rád si užíva s niekým, kto je podobne kreatívny.

Dokým nenájde svojho osudového partnera, nie je pre neho problém mať nezáväzný vzťah každú noc. Akonáhle však nájde niekoho, s kým by si vedel predstaviť svoju budúcnosť, je verný. Vie, že pravú lásku stretne iba raz za život a tak si ju nechce nechať ujsť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.