Nie si pre každého. 

Nech akokoľvek budeš kričať, nikto ťa nebude počuť. Nech sa akokoľvek budeš domáhať lásky, nezískaš ju. Si ten typ človeka, ktorý musí byť milovaný prirodzene. Nemáš rada „small talky“ a ani hranie sa na nedostupnú. Chceš lásku, ktorá niečo znamená a o ktorú sa môžeš oprieť. Možno si niekedy sama hovoríš, že je niečo na tebe zlé, pretože nikoho nemáš, no to nie je pravda. Možno si občas nepochopená. Možno sa občas cítiš pod psa a myslíš si, že nikdy nenájdeš niekoho, s kým by si chcela stráviť svoj život.

Ale pamätaj si, že ty nie si pre každého. Si výnimočná, jedinečná a tvoj život nie je len bohapusté klamstvo s nudným príbehom. Si osobnosť. Vieš, čo chceš. Uvedomuješ si svoje hodnoty a to, kým si. 

„Láska musí byť vášeň, posadnutosť, niečo, bez čoho sa nedá žiť. Stratiť hlavu, zamilovať sa do niekoho, zošalieť a to isté spraviť jemu. A ako ho nájsť? Len počúvni, čo ti hovorí srdce. Pretože pravda je, že nemá zmysel žiť a toto nespoznať. Prejsť tú cestu a nepoznať lásku, to je ako neprežiť vôbec nič.”

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: weheartit.com

“Milovať a byť milovaný pre mňa znamená veľa. Z týchto vecí si vždy tak trochu robíme žarty. Ale nie je v skutočnosti všetko, čo v živote robíme iba snahou byť o trochu viac milovaný?” – z filmu Pred Úsvitom

Neodsudzuj však fungovanie dnešného sveta a nikoho z ľudí. Raduj sa z toho, že nezapadáš. Raduj sa z toho, kým si sa stala a čo všetko ťa ešte čaká. Raduj sa z ľudí okolo seba, ktorých si si vyberala pozorne celý život. Raz budeš milovaná za to, aká si. Presne tak skvelá a budeš obdivovaná za to, čo v sebe ukrývaš. To nádherné bohatstvo, ktorým sa nemôže pýšiť každý. Raz príde niekto, kto to ocení.

Nie si pre každého. Raduj sa z toho. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.