žena na lúke

Pred nami je ďalší júlový týždeň, ktorý bude pre niektoré znamenia vynikajúcim ako v láske, tak aj profesionálnej oblasti. Týždenný horoskop hovorí, že jedno znamenie môže povýšiť svoj vzťah. Pripraviť sa však treba aj na únavu či nervozitu, ktorá poniektorým môže narušiť nastávajúce letné dni. Aký týždeň čaká teba?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Počas tohto týždňa sa môžeš spoľahnúť na priazeň Venuše, ktorá je pripravená poskytnúť ti nádherné emócie a rovnako aj stretnutia, na ktoré len tak ľahko nezabudneš. Láska tak bude stredobodom najbližších dní a pokiaľ si single, môžeš zažiť dobrodružstvo, ktoré nezostane len pri priateľstve. Nedeľa môže byť pre teba menej priaznivým dňom, nakoľko Mesiac bude v opozícii s tvojím znamením.

Šťastné dni očakávaj počas utorka, stredy a štvrtka.

Býk

Nastávajúci týždeň bude pre teba náročnejší ako v práci, tak i vo vzťahu. Navyše v nie výhodnej pozícii bude voči tvojmu znameniu planéta Venuša a tak je možné, že srdcových záležitostiach dôjde k nejakým nedorozumeniam. Obzvlášť nervóznymi dňami bude utorok, streda a štvrtok, kedy by kontroverzné diskusie s partnerom mohli naberať na obrátkach. Vydýchneš si až počas piatku a víkendu.

Tvoje šťastné dni prídu počas piatka a soboty.

Silné ženy
zdroj: Unsplash/Brooke Cagle

Blíženci

Týždenný horoskop hovorí, že v tomto období sa budeš cítiť o niečo viac unavená a bez energie. Vynahradí ti to však Venuša, ktorá podporí tvoj vzťah, ale i celkovo lásku. Planéta Merkúr ti bude nápomocná v profesionálnej oblasti a preto sa priprav nielen na dobré správy na pracovnom poli, ale aj na príležitosti. Tých by si sa mala ihneď chopiť, nakoľko práve nimi môžeš dosiahnuť skvelé výsledky.

Šťastným dňom pre teba bude utorok, streda a štvrtok.

Rak

Tento týždeň sa pre teba začne naozaj výborne s nádherným Mesiacom, ktorý sa nachádza v tvojom znamení. Priať ti budú aj iné planéty, vďaka ktorým pocítiš krásnu energiu. Práv ona ti umožní uviesť myšlienky, ale aj starosti na správnu mieru. Na pracovnom poli budú tvoje projekty výrazne napredovať a budeš môcť byť na seba patrične hrdá. Nepokojnejším a nervóznejším dňom môže byť nedeľa.

Medzi  tvoje šťastné dni patrí utorok, štvrtok a sobota.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop