Máš rada výzvy? Ak áno, verím, že si toto zamiluješ. Nájdeš tu veci, ktoré musíš spraviť v decembri, aby si mohla začať rok 2020 úspešne a s dobrou náladou.

Baran

Mala by si pokoriť svoju hrdosť. Na niektoré veci v živote môžeš byť hrdá, no nie vždy sa to hodí. Občas môžeš hrdosťou veci pokaziť a ty chceš práve opak – aby všetko fungovalo správne.

Býk

Mala by si sa udobriť s každým, s kým si sa v roku 2019 pohádala. Nenávisť nie je dobrá a s ňou určite Nový rok nezačneš úspešne. Skús odpustiť všetky zlé veci ľuďom, na ktorých ti skutočne záleží.

Blíženci

Na nikoho počas decembra netlač. Si impulzívna, no nie vždy to všetci berú rovnako. Nesnaž sa na nikoho vyvíjať tlak a netlač ho do niečoho, čo nechce. Nikoho nemôžeš držať blízko pri sebe, ľudia potrebujú voľnosť.

Rak

Vyhni sa zrade. Je posledný mesiac v roku a tak skús vyhovieť ľuďom, ktorí budú od teba niečo chcieť. Nesnaž sa ich zradiť, pretože by ťa potom čakal pomerne ťažký rok. Ty chceš zažiť úspešný rok, preto by si si mala aspoň v decembri napraviť meno.

Lev

Zmeň všetko, čo ti príde ako dobrý nápad. V budúcom roku sa ti zmena hodí a budeš viac spokojnejšia. Či už to bude zmena práce, šatníka, bývania, či nábytku v dome. Môžeš začať malými zmenami a vyústiť do väčších.

Panna

Mala by si sa naučiť ďakovať za všetko, čo máš vo svojom živote. Často si veci nevážiš a je to vidieť na tvojom životnom štýle. Musíš sa naučiť, že nič nie je zadarmo a na všetko treba pracovať.

Váhy

Polož si jednu základnú otázku a tou je, či ti tento vzťah stojí naozaj za to. Ak áno, popracuj na ňom a snaž sa, aby tvoj priateľ cítil lásku intenzívnejšie. Ak nie, je čas na to, aby si popremýšľala o tom, že na Nový rok môžeš stretnúť tú pravú spriaznenú dušu.

Škorpión

Nezanedbávaj počas decembra rodinné vzťahy. Budeš mať toho veľa v práci aj v škole, no na rodinu si musíš nájsť čas. Ak nie, január bude chladnejší a aj tvoje vzťahy ochladnú. Ak áno, budeš mať Silvestra s kým tráviť a Nový rok začneš úspešne.

Strelec

Môže ťa „navštíviť“ chrípka. Snaž sa o to, aby si bola zásobená vitamínmi a aby ti nič nechýbalo. Keď sa to budeš snažiť vychodiť, bude január ťažší, než december. Chorobu vylež a celý január sa môžeš tešiť zo snehu.

Kozorožec

Komplikované veci nie sú pre teba, no môžu ti dať niečo do života. Keď sa ti bude zdať, že je situácia veľmi ťažká, posunie ťa dopredu. Len vďaka tomu, že sa v decembri naučíš riešiť ťažké veci, budeš mať budúci rok úspešný.

Vodnár

Stoj pri svojom partnerovi. Hoci to nedá najavo, potrebuje tvoju podporu a motivovanosť. Aj keď by si bola cez deň unavená, vždy buď pri ňom a neopúšťaj ho v ťažkých chvíľach. Odvďačí sa ti.

Ryby

Riskuj. December je presne mesiac, kedy si môžeš povedať, že máš vo všetkom voľnú ruku. Od januára tu budú iné veci ako v decembri. Pusti sa do všetkého, čo si chcela urobiť. Jedine tak naplníš svoje srdce.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.