pexels.com

Je to zvláštny pocit keď vidíš, že človek, ktorý ti spôsobil toľko bolesti teraz trpí presne tak, ako si trpela ty, keď ti to spravil on. Zrazu vidíš, že karma asi naozaj funguje. To, čo dáš, sa ti vráti. A ono to skutočne vrátilo.

Necítim potrebu byť povýšenecká a vravieť: Tak ti treba! Necítim ani potrebu ho ľutovať. Je to niečo medzi tým. Nikdy som tomu človeku totiž nechcela priať zažiť to isté, čo som musela ja, i keď si to naozaj zaslúžil. No osud sa o to postaral sám. Karma sa rozhodla a jej koleso zastalo otočené práve na ňom.

zdroj: unsplash.com

To, čo by som vám všetkým babám chcela odkázať, je nechať veci na čas a ak veríte v karmu, tak i na ňu. Čas nám pravdu ukáže vtedy, keď sme na ňu pripravené, karma nám aj iným oplatí to, čo si naozaj zaslúžime, nie vždy to musí byť to najlepšie. Správajme sa preto tak, ako chceme, aby sa ľudia správali k nám. A nebude to určite vždy ľahké…

Neprajme nikomu zle, verme, že každého dostihne to, čo má. Nepripravujme sa o svoju energiu tým, že ňou budeme plytvať na nenávisť. Môžme si tým akurát tak ublížiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife