pixabay.com

Ak si žena ako každá iná, s najväčšou pravdepodobnosťou túžiš v živote po blízkosti muža. Možno stretneš pár nesprávnych, no potom príde ten jeden, pri ktorom budeš mať nie len motýliky v bruchu, ale budeš aj vnútorne presvedčená, že je to ten pravý človek pre Tvoj život. Dokáže Ťa rozosmiať aj rozplakať. Usmievaš sa zakaždým, keď si spomenieš na chvíle s ním a rozmýšľaš, ako si dokázala vydržať doteraz bez neho.

Tvoje dni sú odrazu krajšie, pokojnejšie. Máš pocit, že celý Tvoj život je vlastne rozprávka a dúfaš, že bude mať šťastný koniec. Našla si v ňom všetko, čo si si od života priala.

foto: pixabay.com

Si dokonale šťastná, až kým nenarazíš na prvý problém. Vraj nie je pre Teba dostatočnou istotou. Nemá byt ani dom, nemá auto, možno práve stratil prácu. Aký život Ťa s ním čaká? Mamina, kamarátky, sestry, všetci sa Ti snažia rozumne vysvetliť, že to nie je správne.

Ženy dlho boli, a aj v súčasnosti stále sú mnohými vnímané ako bytosti, ktorých úlohou je starať sa o domácnosť, deti a manžela. Za životnú istotu pre ženu považujú mnohí to, že muž prinesie domov výplatu. Aké je to však naozaj? Je toto pre ženy dnešnej doby skutočnou istotou alebo túžia po niečom inom?

Keď počúvaš rady všetkých naokolo, možno sa na chvíľu zamyslíš. Veď predsa – niekde musíme bývať, účty tiež treba zaplatiť a jedlo nerozdávajú v supermarketoch zadarmo. Trvá to ale naozaj len chvíľu. Ak si totiž silná, nezávislá a samostatná žena, ktorá dokáže žiť sama so sebou tak vieš, že istoty, aké od muža naozaj potrebuješ sú úplne iné.

foto: pexels.com

Silné ženy dnešnej doby nepotrebujú od muža, aby sa vrátil domov s čo najvyššou výplatou. Potrebujú, aby vždy vedel, kvôli komu chodí do práce.

Sebavedomé ženy dnešnej doby nepotrebujú, aby im muž každý druhý deň nosil obrovské kytice, na ktoré minie to, čo by stál rodinný nákup. Potrebujú, aby sa na ne usmial a bez slova umyl riad, aby si ony mohli vydýchnuť.

Samostatné ženy dnešnej doby nepotrebujú, aby im muž každú hodinu písal, že ich miluje. Potrebujú, aby si večer ľahol vedľa nich do postele a pobozkal na dobrú noc.

Nezávislé ženy dnešnej doby nepotrebujú, aby ich muž kúpil každý rok nové auto. Potrebujú, aby vedel každý večer trafiť domov.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating