Ženy, ktoré sú single, a tie, ktoré sú zadané občas vyzerajú, akoby žili úplne iný život. V rôznych situáciach sa správajú inak, a tak občas môžno pozorovať ten rozdiel vo zvykoch ženy, ktoré sa zmenia, keď si nájde vzťah. Milé, vtipné a reálne. Aký je podľa teba ten najväčší rozdiel?

Oholené nohy?

Tu sú 2 skupiny žien medzi slobodnými aj zadanými ženami. Slobodné sa delia na tie, ktoré si ich neholia, pretože ich nemajú komu ukázať, alebo si ich holia práve pre to, aby boli na niekoho pripravené. A zadané? V čerstvom vzťahu vždy oholené, no čím sú zadané dlhšie, tým menej im chĺpky vadia!

Piatok 22.00

Pre slobodnú čas vyraziť do baru vyvetrať hlavu, a pre zadanú čas, kedy si s polovičkou po dlhom týždni ľahne na gauč s pizzou a televíznym ovládačom v ruke.

Večné otázky

Slobodná počúva od okolia len jednu: Máš už frajera? A tá zadaná pozná tiež len jednu otázku: Kedy bude svadba?

zdroj: Photo by DESIGNECOLOGIST on Unsplash.com

Stravovacie návyky

Aj keď sa ženy držia, vo vzťahu si časom prestanú dávať pozor na svoj jedálniček. Je vedecky dokázané, že zamilovaní ľudia si spoločné jedlo oveľa viac vychutnávajú. Zatiaľ čo slobodné majú tendenciu dávať si na stravu väčší pozor.

Alkohol vs. zdravý rozum

Večer s kamoškami a vínom v ruke. Slobodné ženy si ho užívajú a popíjajú, koľko vládzu (občas aj nevládzu). Tie zadané už po prvom pohári myslia na to, kedy by mali skončiť, aby sa náhodou pred svojou polovičkou neskôr nehanbili.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.