Unsplash/Pablo Heimplatz

Ženy to majú v posteli oveľa ťažšie, než muži. Oni neriešia svoju postavu, hanblivosť a plachosť (existujú však výnimky). Ženy nad touto vecou viac premýšľajú, viac to riešia a potom sa stane, že sa nezameriavajú na tú hlavnú vec a je z toho trápna situácia. Tie ženy sú narodené v týchto znameniach:

Blíženci

Žena, ktorá sa narodila ako Blíženec, je veľmi energetická. Chcela by všetko organizovať, plánovať a vždy túži po dobrodružstvách. Neznáša nudu a keby mohla, rada by si naplánovala celý život. V tom je tá chyba. Milovanie sa nedá naplánovať a prichádza spontánne. Keď táto žena vidí, že niečo nejde podľa jej plánu, zneistie a začne sa báť. V posteli jej to preto moc nejde, pretože je neistá a bojí sa hocičo urobiť, aby to nepokazila.

View this post on Instagram

New vlog from our vanlife in Europe now live on @youtube 🎥 link in bio! Every Wednesday and Sunday there is a new video for you guys 😍. • I want to thank you for all the sweet messages and comments yesterday 🥺💜you guys are THE BEST!! I took some time off but I did read all your sweet words and will answer all of you tomorrow! Love every single one of you 💜. • Edited with @passportpresets 🌈 swipe for the before! • #instatraveltribe #voyaged #awesomelifestyle #vacations #wonderful_places #travelgoals #travelnow #wanderlust #travelcouple #coupleswhotravel #instapassport #passportready #passportlife #travelpassport #travelinspiration #beautifuldestinations #travelingtheworld #traveladdicted #instatravel #travelblog #worldnomads #visualwanderlust #goodvibesonly #weliketotravel #writetotravel #travelwithus #traveltagged

A post shared by PASSPORT IN ONE HAND | TRAVEL (@laurandnicolas) on

Ryby

Táto žena má vždy smolu na chlapov. Túži po tom, aby našla niekoho, kto bude romantický a citlivý. Vždy si nájde niekoho, kto ju len využije a nedá jej to, čo potrebuje. V posteli sa cíti zneužitá a preto si to ani veľmi neužíva. Je neaktívna, chce sa jej plakať a nemá žiadne skúsenosti. Všetci si myslia, že keď mala toľko veľa partnerov, pôjde jej to. Opak je pravdou, pretože jej nikto v posteli nevenuje pozornosť.

Vodnár

Žena, ktorá sa narodila ako Vodnár, má neuveriteľne krásnu tvár. Pred milovaním chce, aby si s mužom rozumeli a aby sa poznali do hĺbky. No aj potom, čo ju muž spozná, je v posteli veľmi hanblivá. Bojí sa ukázať svoje telo, vždy z neho mala komplexy a žiadny muž ju z toho nevie dostať. Toto ženské znamenie je pravdivý dôkaz o tom, že krása nie je všetko. Na to, aby bola žena so sebou spokojná, musí byť spokojná vnútri seba a musí mať zdravé sebavedomie.

Baran

Napriek tomu, že žena v tomto znamení sa javí ako priebojná, často je ustráchaná. Najmä v posteli, pretože tam veľa partnerov ešte nemala. Nemá skúsenosti a bojí sa ozvať. Je tichá a preto sa jej stáva, že je aj neaktívna. Sníva o niekom, kto bude ako z filmu a bude presne vedieť, čo má robiť. Všetci však vieme, že realita je od filmov odlišná.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy