Instagram/letsdance.markiza

Dominika Cibulková je v tanečnej súťaži Let´s Dance veľkým prekvapením. Prvé kolo jej s tanečným partnerom Róbertom Pavlíkom vyšlo na výbornú a umiestnili sa na 3. mieste. Za svoje vystúpenie zožala veľa pekných komentárov, no po druhom kole to dopadlo opačne. Na instagramovom profile relácie sa objavilo množstvo kritiky, predovšetkým na jej outfit, no taktiež aj na samotný tanec.

V druhom kole sa porote páčila najviac Diana Mórová. Súťaž už musel opustiť aj prvý tanečný pár, pričom najmenej sms hlasov od divákov dostal herec Marek Fašiang. Jeho vypadnutie bolo pre mnohých šokom.

Cibulková sa na svojom profile ohlásila ešte pred samotným začiatkom šou. Prípravy boli tento raz trochu zdĺhavejšie, pretože sa konečne mohla vyhrať so svojím outfitom. Po dotancovaní dokonca sama povedala, že sa svojím stylingom snažila aspoň sčasti zakryť to, že jej tanec cha-cha veľmi nesadol.

Aj takto prebiehali prípravy na vystúpenie

Dominika sa počas druhého kola premenila na spevácku divu Jennifer Lopez. Svoje vystúpenie odtancovala na jej pesničku Let´s Get Loud a snažila sa jej trochu podobať aj vďaka svojmu vzhľadu. Kostyméri zvolili trochu odvážnejší outfit plný strapcov a kamienkov. Naša úspešná tenistka priznala, že sa konečne cítila sama sebou a tieto šaty sa jej veľmi páčili.

Podobala sa podľa teba Domča na JLO?

zdroj: Instagram/domicibulkova

Žiaľ, výber outfitu to celé nezachránil, pretože podľa poroty to nebolo veľmi dobré. Priznala si to aj samotná Dominika, ktorej to viac sedelo v spoločenských tancoch než v latinsko-amerických. Pozri si jej vystúpenie, aby si si urobila vlastný názor.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News