Chrissy Teigen, čoskoro trojnásobná mamička, modelka a manželka Johna Legenda, nemá veľmi pokojné tehotenstvo. Okrem toho, že trpí silnými migrénami, sa u nej vyskytol ďalší problém – krvácanie. Doktori zistili, čo sa za tým skrýva. Viac o tom informoval portál Cosmopolitan

Chrissy počas víkendu prezradila svojim sledovateľom, že bola hospitalizovaná. Krvácala už mesiac, no tentokrát to bolo iné. Modelke to pripomínalo jemne pustený prúd vody z kohútika. Doktori však zistili, že mamička  a dieťatko sú v poriadku, no problém sa skrýva niekde inde – v placente. Chrissy má toto plodové lôžko veľmi slabé,  a preto jej odborníci nariadili okamžitý odpočinok.

Budúca trojnásobná rodička vyzvala fanúšikov, aby nekomentovali jej zdravotný stav a neurčovali rôzne diagnózy. Verí predovšetkým svojim lekárom a napriek komplikáciam, cíti sa veľmi dobre.

„Dieťa je tak zdravé, silnejšie ako bola Luna alebo Miles. Veľa sa hýbe. Hýbe sa omnoho skôr ako oni pretým…je tak iný ako oni. Je silný,“ uviedla Chrissy. Dodala, že sa na svojho tretieho potomka veľmi teší, hoci je táto situácia strašidelná. Presne kvôli tomu bude doma usilovne odpočívať. Na svojom instagraomovom profile informovala, že má za sebou už druhú transfúziu krvi, ale našťastie sú obaja v poriadku.

Zdroj: Cosmopolitan

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.