instagram/karinnett

Tehotenstvo sa jej podarilo skrývať 6 mesiacov! Karin Dvořáková, ktorá sa zviditeľnila vďaka reality šou Farma a dnes ju sleduje na Instagrame viac ako 120-tisíc followerov, sa stane čoskoro mamičkou.

Pravdovravná tmavovláska tak mala dlhý čas čo robiť, aby si svoje tajomstvo uchránila. Bábätko, ktoré čaká so snúbencom Marekom Hegedusom, stihli počať skôr, ako sa zorganizovala svadba.

Budem MAMA. Možno ma pochopíte. Pravdu povediac, nechcela som to dávať na internet veľmi skoro, aby som bola v pokoji a kľude a hlavne s pozitívnymi myšlienkami. Ste súčasťou môjho života, keďže s vami zdieľam aj súkromie, tak si zaslúžite kúsok môjho “baby” obdobia vidieť,“ vyjadrila sa pod fotografiou, ktorou túto novinku na sociálnej sieti oznámila.

A najnovšie sa podelila aj o to, aké pohlavie nosí pod srdcom. Nie len ona s partnerom, ale aj ich rodina a priatelia to zistili vďaka „baby shower“ párty, ktoré sú aj u nás čoraz viac obľúbenejšie. Priznala sa, že to vlastne bolo prekvapenie aj pre ňu samotnú.

Celých šesť mesiacov som si myslela, že budeme mat chlapčeka. Pretože sa hovorí, keď má žena “špicaté brucho” a vyzerá lepšie, tak chlapec. No vidíte, nie, čakáme a láskou dievčatko,“ prezradila budúca mamička.

Zároveň dodala, že sa teší na to, ako budú s dcérkou nosiť rovnaké outfity. Nuž, ak bude fešanda po mamičke, určite budú skvelá dvojka!

Zdroj: Instagram/karinnett

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News