Hovorí sa, že priateľstvo medzi ženou a mužom existovať nemôže. Jeden z nich sa vraj vždy nakoniec zaľúbi a buď bude svoje city skrývať a trápiť sa, alebo celý kamarátsky vzťah stroskotá. Aj tu však existujú výnimky – muži narodení v týchto 3 znameniach vedia byť pre ženy skvelými kamarátmi. Vieš prečo?

Váhy

Ľudia narodení v znamení Váhy sú priateľskí, optimistickí a spravodliví. U chlapa to nie je výnimka. Je to najmä dobrý poslucháč, ktorému sa môžeš zveriť s čímkoľvek. Tvoje tajomstvá si nechá pre seba a bude sa ti snažiť čo najlepšie poradiť.

Obávať sa zrady nemusíš, keďže toto znamenie neznáša klamstvá a podrazy. Okrem toho sa vie vždy správať slušne, no bude ťa bolieť brucho aj od smiechu.

Kozorožec

Kozorožec je chlap, ktorý pôsobí neprístupne a chladno, no je to len pre to, že si k telu pripustí iba ľudí, ktorým môže dôverovať a s kým chce budovať silné priateľstvo. Ak ťa vpustí do svojho kruhu, vieš, že ťa nezradí, a že ti vždy ochotne pomôže.

Hlboko vo vnútri je to citlivý chlap, ktorý občas tiež potrebuje poradiť a usitiť sa, že všetko bude fajn. Ak tu budeš pre neho tak, ako je on pre teba, máš šťastie na celoživotné priateľstvo.

Ryby

Aj muž narodený v znamení Ryby patrí k dobrým priateľom pre ženy. Je to človek citlivý a pravdovravný, takže ťa nebude nijakým spôsobom zavádzať. Verí, že povedať pravdu do očí je lepšie ako klamať. Ešte za to budeš vďačná.

Okrem toho, jeho citlivá stránka je plná empatie, takže ťa vždy pochopí a nebude súdiť. To, že je to chlap, nehrá pri vašom osobnom intímnom rozhovore žiadnu rolu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.