instagram.com/yeswe_travel

Tieto vybrané kombinácie znamení sú ideálne na to, aby sa medzi nimi rozvinulo hlbšie priateľstvo. Ľudia v týchto znameniach sú naladení veľmi pozitívne, páčia sa im rovnaké veci, obhajujú rovnaké názory a vo všetkých veciach vedia prísť ku kompromisu. Takéto priateľstvo sa určite vydarí, pretože bude založené na vzájomnej podpore a pomoci.

Býk + Kozorožec

Ľudia v týchto dvoch znameniach sú si najviac podobní v sile a vytrvalosti. Nikdy sa nevzdávajú a zdolávajú všetky prekážky. Navzájom sa podporujú a ich priateľstvo je založené hlavne na „pozitívnom“ súperení, aby sa neustále posúvali vpred. Rozumejú si aj v oblasti kariéry, pretože ich to oboch ťahá rovnakým smerom a tak sa majú o čom rozprávať.

Rak + Ryby

Títo dvaja ľudia si k sebe nájdu cestu hlavne skrz spoločné aktivity. Ľudia v týchto znameniach sú veľmi radi aktívni, športujú a majú radi turistiku. Na druhej strane sú citliví, čo im pomôže pri prekonávaní ťažkých chvíľ v rodine a vo vzťahoch. Navzájom sa podržia a pochopia, pretože sú empatickí. Nehanbia sa pred sebou vyjadrovať svoje pocity, preto je ich priateľstvo tak prirodzené.

View this post on Instagram

Pisa cake 🍒.. I mean Tower🇮🇹 . . Der Schiefe Turm von Pisa ist wirklich krumm 😉 Wir haben einen kleinen Ausflug in die wunderschöne Stadt Pisa gemacht. Eigentlich wollten wir ja Städte umgehend und lieber in der Natur bleiben aber wenn wir schon in der Toskana sind, dann muss ein kleiner Besuch nach Pisa schon sein. Macht ihr lieber Urlaub in einer Stadt oder in der Natur? . . Eng) The Leaning Tower of Pisa is really crooked 😂 We took a little trip to the city of Pisa. This means that we stay in nature, but if we are already in Tuscany, then we have to be a little visit to Pisa Do you prefer to vacation in a city or in nature? . . . #couplegoals #couple #couplestravelgoals #coupleshoot #pisa #pisatower #pisaitaly #pisart #italy #ig_italy #italytravel #couplequotes #traveller #citytrip #städtetrip #städtereise #traveller_stories #travellerlife #traveller_art #igtraveller

A post shared by TRAVEL |COUPLE |VAN |NATURE (@yeswe_travel) on

Váhy + Baran

Ľudia, ktorí sú narodení v týchto dvoch znameniach, sa veľmi priťahujú. Obaja sú energetickí, plní života a adrenalínu. Ich spoločné výlety a stretnutia sa budú niesť v duchu šťastia, smiechu a radosti. Keď budú spolu, nikdy ich neuvidíš zamračených a smutných. Navzájom si do života prinesú slnko a optimizmus. Ich priateľstvo bude trvať večne, pretože vždy všetko vyriešia a nikdy sa nepohádajú tak, že by sa prestali rozprávať.

Panna + Škorpión

Tieto dve osoby sú veľmi vášnivé a záleží im na detailoch. Všetko musí byť perfektné. Panna chápe Škorpióna a to sa mu páči, pretože z horoskopu je to asi jediné znamenie, pri ktorom sa cíti uvoľnene. Škorpión vie zase pochopiť Pannu, pretože aj on si zakladá na perfekcionizme, a keď nejde všetko podľa plánu, je nahnevaný.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy