Photo by bruce mars from Pexels

Každá žena túži po milujúcom a vernom priateľovi. Ale nie každá si môže povedať, že nebola nikdy podvedená. Pre ženu je zistenie, že ju muž podvádza bolestnou informáciou.

Občas sa takejto situácii ale dá vyhnúť. Napríklad tým, že si nezačneš s človekom, o ktorom je verejne známe, že má ženy rád. Alebo si dáš pozor na toho, ktorý je zase známy ako dobrý klamár. Never jemu namiesto svojich blízkych. Niektorí muži majú podvádzanie jednoducho v krvi. Nedokážu sa viazať a milujú užívať si život. Chceš sa takému vopred vyhnúť? Daj si pozor na tieto 3 znamenia!

Blíženci

Človek narodený v znamení Blížencov je známy tým, že jeho znamenie mu prinieslo akúsi rozdvojenú osobnosť. Aby mohol byť chlap tohto znamenia šťastný, potrebuje mať vo svojom živote nezávislosť, rozmanitosť a stále dobrodružstvo.

Je spoločenský a má potrebu uspokojiť svoje mentálne i citové túžby. A to niekedy zahŕňa skúmanie viacerých vzťahov súčasne. Avšak má svoje vlastné predstavy o tom, čo podvádzanie je, a čo nie je. Ak podvedie, vie to veľmi šikovne zakryť.

Vodnár

Vodnár sa ako človek spája s partnerom na oveľa hlbšej úrovni, než to býva u iných ľudí. A preto otázka podvádzania, či vzťahu len na jednu noc pre neho vôbec nie je cudzia. Pretože až kým nenájde partnerku, o ktorej si nebude na 100 % istý, že je to tá pravá, nevidí v zahýbaní nič zlé.

Veď možno táto jednorázovka sa zmení na niečo iné. Niektorí Vodnári sú temperamentní a nekompromisní, iní zase veľmi tichí a plachí. Kto sa má v nich vyznať?

Kozorožec

Muž Kozorožec má rád, keď má vždy pravdu, je vážny a rád nezávislý. Až kým sa neusadí ozajstným rodinným životom, je prelietavý. Nechce sa viazať, pokiaľ si sám neuvedomí, že nastal ten čas. Aj keď je vo vzťahu necíti sa byť viazaný natoľko, aby nemohol vyskúšať niečo iné (teda, nejakú inú).

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating