Pár na lúke, medzi nimi je láska

Láska v nás prebudí naozaj zvláštne schopnosti. Napríklad naučíš sa čítať svojmu partnerovi myšlienky len pri jednom pohľade do jeho očí. Vnímať jeho potreby aj bez toho, aby otvoril ústa a o niečo sám požiadal. Vycítiť, že niečo nie je v poriadku, i keď sa nám nechce posťažovať. Pretože ak je naša láska skutočná, srdcia a duše sa naozaj spoja a navzájom sa počúvajú.

Hovorí sa, že zamilované dvojice sú ako polovičky, ktoré sa našli a jedna druhú dopĺňajú. Preto je tak jednoduché vedieť, na čom obe sú. Dve telá, jedna duša. Oči, ktoré sú tak úprimné, že je v nich prezradené všetko. Niektoré páry sú tak zohraté, že stačí len jeden úsmev a obaja presne vedia, na čo ten druhý myslí.

Láska je totiž o dokonalom poznaní

Ak skutočne miluješ, potom je tvoj partner človekom, ktorého poznáš dokonale. Poznáš jeho dobré vlastnosti, ale aj tie zlé. Poznáš jeho hodnoty, názory, vieš, čo má rád a čo nie. Vieš, čo ho dokáže nahnevať, potešiť a čo neznáša. Aké reakcie od neho môžeš očakávať podľa nálady či daných okolností. A teda sa nepotrebuješ veľa pýtať.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Láska má to čaro, že slová pri nej občas nie sú vôbec potrebné. Niekedy je najkrajšie to známe veľavravné ticho. A niekedy len ten pocit, ktorý sa nedá oklamať. Ona vás oboch naučí vnímať niečo, čo iní ľudia nedokážu pochopiť. Niečo, čo je len medzi vami. Vaše dôverné tajomstvá, interné vtipy, myšlienky, v ktorých sa zakaždým zhodnete, i keď sú okolo vás ľudia a vy nič nepoviete.

Je to o vnímaní, ktoré vám našepkáva, že v hlave toho druhého je niečo, o čom by ste mali vedieť. Teda, prídete na to hneď, pretože stačí len ten pohľad a ty vycítiš, o čo ide. A to sa dá len vtedy, ak sú vaše duše naozaj spriaznené.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating