Muž a žena sa na seba usmievajú, nemajú tajomstvá vo vzťahu

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Všetci dobre vieme, že úprimnosť je vo vzťahu medzi jej základnými piliermi. Dôvera a otvorenosť musia v zdravom a šťastnom vzťahu jednoducho fungovať. Ale len by sme viac klamali, ak by sme tvrdili, že malé lži, hlavne tie s dobrým úmyslom, nie sú povolené. Určité veci je totiž lepšie zatajiť. Aké tajomstvá vo vzťahu sú v poriadku?

Nie preto, lebo chceš byť k partnerovi neúprimná a tým mu ublížiť, práve naopak. Pre dobro oboch z vás sa dajú nad nasledujúcimi 3 tajomstvami prižmúriť oči. Každý by mal mať pre ne pochopenie.

Počet predchádzajúcich partnerov

Poznáš ten nepríjemný pocit, keď sa ťa nový partner opýta na to, s koľkými mužmi si randila či spala? Nevieš, aké číslo je pre neho už veľa, a aké zase málo na to, aby tomu veril. Najmä v prípade, ak vieš, že aj 3 je už pre neho dosť a ty si ich veru toľkých mala minimálne, radšej mu to nehovor. Niekedy je lepšie netrápiť sa, hlavne, ak ide o minulosť, ktorú už nevrátiš, a ktorá ťa v prítomnosti nijak nedefinuje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Odložené peniaze

Financie sú mimoriadne citlivá téma – kto zarába viac, kto čo platí, ako si rozdeliť výdavky, kto má viac našetrené, … nie vždy je dobré, ak sa jeden spolieha na druhého, či od neho dokonca žiada pôžičky. Je len na tebe, ak mu nepovieš svoj skutočný stav účtu, to, koľko na seba míňaš, či to, že máš tajné sporenie pre svoje vlastné potreby či budúcnosť. Poistka sa vždy hodí, a ak si múdra žena, tak ju máš tiež.

To, čo sa ťa netýka

3 tajomstvá vo vzťahu, ktoré sú povolené, uzatvárajú veľmi citlivé témy, ktoré sa ťa úplne netýkajú. Ide o záležitosti iných osôb – tvojej rodiny a priateľov, ktoré by mali ostať len medzi vami. Najmä, ak si v novom vzťahu a oni nevedia, či tvojmu partnerovi môžu dôverovať. Nemusíš mu vešať na nos úplne všetko, ak v tom nie si zainteresovaná.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating