Žiarli na teba?

Na svete existujú iba tri typy ľudí. Tí, ktorí nežiarlia vôbec a je im jedno, čo ich partner robí, druhí žiarlia úplne na všetko, nepoznajú zdravú hranicu a sú neustále podozrievaví. A nakoniec tu máme ešte zlatý stred, kedy partner žiarli, ale len tak zdravo. Takáto žiarlivosť vie vzťahu dokonca pridať na iskrení a neupadnúť do stereotypu. Ktorý prípad je tvoj partner?

Ak máš po boku žiarlivca, určite už vieš, že toto je 7 najčastejších dôvodov, pre ktoré na nás muži žiarlia.

Žiarli na bývalých partnerov

Toto majú muži a ženy spoločné. Aj keď je to minulosť a sú to už bývalí partneri, stále na to dokážu žiarliť. Žena sa s tým vyrovnáva ľahšie, no chlap dokáže žiarliť pri každej spomienke alebo zmienke jeho mena.

Keď sa žena usmieva na mobil

Tak rád by vedel s kým si píše, čo na tom mobile robí, alebo na čo sa to usmieva. Aj keď je vo vzťahu potrebná dôvera, partneri o sebe nemusia vedieť úplne všetko do detailov. Keď sa partnerka usmieva na mobil, tak to nemusí znamenať nič zlé, no aj tak to priateľa neodradí od toho, aby mal chrobáka v hlave.

Žena pozerá zamilovane na muža
zdroj: Unsplash/Vitae London

Na kamarátky

Pretože s ňou trávia veľa času. Možno nie tak veľa, ako by si ona predstavovala, no chlapovi to príde nadmerne. Pokiaľ muž žiarli, chcel by tráviť všetok svoj voľný čas len s ňou, nikomu inému by ju nedal.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating