Zaslúžiš si niekoho, kto to s tebou myslí vážne. Niekoho, pri kom aj tie najkomplikovanejšie veci, budú mať svoje riešenie.

Zaslúžiš si pri sebe muža, ktorý urobí všetko pre to, aby ťa spravil šťastnou. Takého, ktorý ti nedá iba prázdne sľuby, ale skutočne bude pre to niečo robiť. Ktorý ťa bude milovať, rozosmievať každý deň, taký, ktorý ťa bude držať hrdo za ruku.

Viem, že nájsť niekoho takého je ťažké. Ale ver mi, je to správne počkať na neho. A muž, ktorý momentálne pre teba robí tak málo, by nemal byť pre teba prioritou. Vieš sama koľko lásky si schopná dať, prečo sa teda uspokojíš s málom?

Drahá, láska nemá byť komplikovaná a nemala by v tebe vzbudzovať pocit, že nie si dosť dobrá. Preto si nezačínaj s mužom, pri ktorom sa cítiš takto. S takým, ktorý ťa núti žiarliť na iné ženy, ktorého musíš „naháňať“, alebo sa mu vo všetkom prispôsobovať. Zaslúžiš si niekoho kto ti bude pripomínať že ťa má rád a je za teba vďačný. Taký, ktorý tu pre teba bude stále nie len sa uspokojenie vlastných túžieb.

O lásku sa oplatí bojovať, nie však o niekoho, kto za to nestojí.

Ak sa pri ňom necítiš milovaná, šťastná a neúplná, nechaj ho odísť. To nie je práva láska. Keď príde, pocítiš to. Bude tu stále, bude ťa podporovať, milovať. Nebude tu pre teba len keď sa jej to zíde. Bude tu. Bude chcieť s tebou vidieť všetky tie pekne miesta a zažiť všetky tie krásne veci.

Nebude mať strach povedať, že ty si tá, o ktorú stojí, že chce len teba a že ťa miluje. Nenechaj sa padnúť na dno pre muža, ktorý nestojí za nič. Ak ťa bude ľúbiť, urobí pre to všetko. Nebude sa vyhovárať, klamať ani nebude mať potrebu ťa provokovať inými ženami, v jeho očiach budeš jediná a budú to vidieť všetci.

Dovoľ sama sebe zažiť niečo skutočne. Niečo, čo tu bude na 100 %. Lebo o takú lásku sa bojovať oplatí, lenže pre to málo, čo robí on, sa neoplatí trápiť. Zapamätaj si, láska je odpoveďou na všetko. No mala by nás napĺňať len dobrými pocitmi, nie výčitkami, či pochybnosťami o sebe samej.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.