Pexels/Ali Pazani

Expert na vzťahy Patrick Wanis má v tom jasno. Po dlhoročných skúsenostiach sa podelil a otvorene prehovoril o vlastnostiach a schopnostiach ženy, ktorá by bola pre muža ideálnou manželkou. Hoci sa našli aj také, ktoré dnešným ženám nechýbajú, dôležité sú pre mužov aj tie, ktoré mali ženy minulých desaťročí. No jedna z nich je aj tak TOP!

Muž si želá, aby žena si svojho manžela vážila a prijímala takého, aký je, nielen s jeho prednosťami, ale aj negatívnymi stránkami a rozhodne mu ich nikdy nevyhadzovala na oči! Naopak, akceptovala a prijímala svojho muža v celej jeho bytosti. Aj túto vlastnosť dnes muži na ženách oceňujú, pretože je pravda, že dnes má skôr žena tendenciu muža pretvárať na svoj obraz. A čo ďalej?

Pravdou je, že dnešná žena  má svoje muchy, čo je samozrejme zapríčinené aj dnešnou dobou, v ktorej sú na ňu kladené oveľa väčšie nároky než len to, že bude skvelou gazdinou a poslušne s úsmevom na perách bude čakať na manžela doma. Ale predsa, každý muž ocení optimistickú ženu, ktorá sa aspoň snaží mu vždy vyčariť úsmev na tvári, hoci chápe, že aj ona je len človek, ktorý mohol mať zlý deň. Nie nadarmo sa hovorí, že smiech je korením lásky. Je to afrodiziakum, ktoré nikdy nestratí na svojej váhe.

Ale táto vlastnosť je nad všetky! Láskavosť. Nič nie je lepšie, ako žena, ktorá má v sebe teplo, ktorá svojou milotou a láskavosťou voči druhým nakazí aj okolie. To, na čom sa súčasní muži zhodujú je, že chcú ženu pokornú, skromnú, ale predovšetkým láskavú. Domina v akomkoľvek zmysle ako jednorazová rola áno, ale inak stav aj ty radšej na láskavosť a prítulnosť. Samozrejme, nikdy nezabúdaj byť sama sebou a netvoriť sa na obraz niekoho len preto, že si tak myslíš, že budeš mať úspech. Muž ťa má mať rád predovšetkým preto, že si to ty.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating