unsplash.com

Leto sa bez cestovania nedá ani predstaviť. Niet na to užívať si nové miesta, navyše so skvelou partiou ľudí. Nie vždy sa však s ľuďmi na cestách dá perfektne vychádzať.

Podľa astrológie na povahu či postoje v živote vplývajú hviezdy a znamenie, v ktorom sa človek narodí. Vďaka týmto charakteristikám sa dajú vybrať aj znamenia, ktoré sú skvelými spoločníkmi na cestovanie. Každý má iné preferencie pri cestovaní a aj predstvu, ako takú dovolenku tráviť. Ak sú tvoji priatelia narodení v týchto znameniach, tá vaša bude nezabudnuteľná!

1. Býk

Ak máš rada pozlátko a pôvabnosť, vyber si Býka. Ten má sklon mať rád všetko, čo je na tomto svete pekné. A to bude hľadať aj pri cestovaní. Luxusné miesta a skvelé večere. Najlepšie v známych Michelinských reštauráciách. S ním si užiješ pokojnú dovolenku ako vystrihnutú z dokonalých obrázkov z Pinterestu či Instagramu.

2. Blíženci

Táto osobnosť nemá nikdy dosť objavovania sveta. Cestovanie s Blížencom znamená prežiť neustále dobrodružstvo. Spolu prejdete všetky pamiatky a miesta, nevynechá nič zaujímavé. Ale neboj sa, vie udržať balans, a napríklad po náročnom dni plnom turistiky si rád dopraje deň v kúpeľoch. S týmto znamením budete v jednom kole, ale aspoň sa nebudete nikdy nudiť.

3. Panna

Kráľovná plánovania. S týmto znamením nebudete veru nikam meškať, je to veľmi organizovaná osobnosť. Niekto, kto sa stará o to, aby ste zažili všetky veci, o ktorých ste sa rozprávali. Zatiaľ, čo väčšina dovoleniek prebieha voľne, Panna je rozumným hlasom, ktorý sa postará o všetko.

4. Strelec

Plnohodnotné 24-hodinové dobrodružstvo? Jedine so Strelcom! Ten má priam magnetickú energiu. Lezenie po horách, či tancovanie až do rána bieleho. Ak si budeš chcieť pospať, radšej si pribaľ aj masku na oči. So Strelcom spoznáte na cestách množstvo nových ľudí, ktorí rovnako milujú slobodu a dobrodružstvo.

5. Vodnár

Vodnári sú nezávislí. Ak cestuješ s priateľmi, nie je zlé spraviť si čas iba pre seba – za túto možnosť mať od seba chvíľu pokoj, bude Vodnár viac než vďačný. Ale nemusíš sa báť, vie ako sa zabaviť s priateľmi v spoločnosti. Je to typ človeka, s ktorým sa počas ciest môžeš vždy úprimne porozprávať. Cestovanie s ním bude aj o duchovnom raste.

6. Ryby

Ak cestujete za kultúrou, tou správnou voľbou je človek v znamení Rýb. Ryby sú emocionálne, empaticky a kultúrrne založené osobnosti. Môžeš sa tešiť na múzeá, výstavy, či koncerty, o ktorých si ani netušila. Nebudú chýbať ani zaujimavé informácie z tejto oblasti. Z dovolenky sa vrátite aj s netradičnými suvenírmi, ktoré vám ju budú navždy pripomínať.

 

Zdroj: zodiacdepth.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife