Niektorí ľudia hovoria, že rodinu zo svojho života „odstrihnúť“ nemôžeš. Predsa ťa vychovala, starala sa o teba, učila ťa a stále ťa miluje. Napriek tomu sa nájdu aj takí, ktorí si s rodinou nerozumejú a prerušiť kontakt je pre nich ľahké.

Sú to najmä ženy, ktoré sa narodili v týchto znameniach.

Býk

Tvrdohlavá žena v znamení Býka si do svojho života „kecať“ nenechá. Keď sa niekomu nepáči, s radosťou mu ukáže dvere.

Ku svojej rodine pristupuje podobne. Hoci jej vďačí za veľa, nemala dobré detstvo, a tak jej nebráni nič v tom, aby rodinu opustila bez jediného slova. Vďaka tomu sa bude cítiť voľnejšia, šťastnejšia a po rokoch jej spadne obrovský kameň zo srdca.

Váhy

Táto žena veľmi rada uvažuje. S rodinou má dobré vzťahy, no podobne ako žena v znamení Býka, nerobí jej problém prerušiť kontakt. Je naučená, že je všetko podľa nej. Pokiaľ to tak nie je, vie sa nahnevať a s nikým nebaviť.

Má svoj vlastný život, a keď sa tomu niekto nedokáže prispôsobiť, nerobí jej problém byť aj sama. Samota jej neprekáža, pretože má aspoň čas utriediť si myšlienky.

Kozorožec

Žena v znamení Kozorožca je slušne vychovaná. Možno by si na ňu ani nepovedala, že sa vie nahnevať či len zvýšiť hlas. Keď to uvidíš na vlastné oči, budeš riadne prekvapená.

S rodinou už od detstva nevychádza, preto sa veľmi mladá odsťahuje a navštevuje ich len na „povinné“ sviatky. Nechce sa s nikým baviť, pretože jej všetko pripomína to zlé obdobie.

Ryby

Ako už určite vieš, žena v znamení Ryby je veľmi citlivá. Dokáže sa rozplakať pre všetko, čo sa jej dotkne alebo ju urazí. S rodinou nevychádza, pretože si myslí, že jej krivdia a nechcú, aby bola šťastná. Pred ľuďmi skrýva svoje traumy, bolesti a nešťastné udalosti.

Keď sa jej niekto opýta na rodinu, povie len, že ju má. Už dávno ju však vystrihla zo svojho života. Taký druh negativity vo svojom živote nepotrebuje.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.