Pexels/Gustavo Almeida

Je tu znova pondelok, nový týždeň a s ním aj veľký horoskop pre všetky znamenia. Poď sa pozrieť, čo ťa podľa predpovede čaká od 12. do 18. apríla 2021!

Baran

Zmeny počasia na teba nemajú dobrý vplyv a začiatkom týždňa sa to odrazí na tvojom zdraví. Zrejme pôjde o bežné prechladnutie, no počas víkendu si ešte radšej oddýchni. Relax ti dobre padne aj po psychickej stránke, pretože myslíš na veľa vecí, ktoré nemôžeš ovplyvniť.

Býk

Ak si už dlhšiu dobu makala na tom, aby si v práci ukázala svoje schopnosti, v strede týždňa môžeš očakávať pochvalu od vedenia, ktoré si to všimlo. Radosť ti však jemne naruší menšia partnerská hádka počas víkendu, no ak zahodíš bokom svoju tvrdohlavosť, rýchlo na ňu zabudneš.

Blíženci

Pracovný týždeň ti zbehne veľmi rýchlo a v podstate sa veľa ani nenarobíš, čo ti len dobre padne. Teraz je správny čas na to, aby si svoju pozornosť venovala aj blízkej rodine a trávila s ňou čas. Na konci týždňa bude niekto skúšať tvoje nervy, ale snaž sa tým moc nezaoberať, zbytočne sa rozčúliš.

Rak

Zdá sa, že aj tebe je tento týždeň pracovná oblasť naklonená. Evidentne sa ti zadarí po finančnej stránke a polepšíš si. To vylepší tvoju náladu na niekoľko ďalších dní. Víkend by si mala venovať nejakému športu, aby si niečo spravila aj pre svoje telo. Už dlhšie sa totiž zbytočne vyhováraš.

Lev

Tvoju náladu ovplyvní správa, ktorá ťa poriadne naštve, no ty sa nikdy nevzdávaš a iba ťa to naštartuje makať ešte viac. Vďaka levici v sebe sa na nikoho nespoliehaj a potrebné veci si vybav radšej sama. Zdá sa, že v tvojom okolí je viacero mužov, ktorí by o teba mali záujem. Neťahaj ich zbytočne za nos, keď s nimi nechceš nič mať.

Panna

Ak to v tvojom vzťahu už dlhšiu dobu škrípe, zrejme budú nasledujúce dni tie, ktoré rozhodnú o vašej budúcnosti. Treba byť však k sebe konečne úprimní. Všetko si radšej nechaj poriadne prejsť hlavou. Ku koncu týždňa na teba doľahne nostalgia a celý víkend tak stráviš s hlavou v smútku.

Váhy

Pracovný týždeň ti zbehne rýchlo a práce nebude veľa, no nastanú v nej určité zmeny. Nič sa však neboj, pre teba to dopadne dobre. Tento týždeň by si sa mala venovať selfcare – cvič, prechádzaj sa, sprav si beauty večer len pre seba. Uži si svoj pokoj, pretože od budúceho týždňa budeš mať viac práce s osobnými záležitosťami.

Škorpión

Dlhšiu dobu premýšľaš nad nejakou zmenou vo svojom osobnom živote. Práve teraz prichádza ideálny čas na to, aby si spravila prvý krok k niečomu, čo ťa spraví šťastnou. Je normálne, že budeš mať strach, no inak sa z toho kolotoča nedostaneš.

Strelec

Ak je v tvojom živote niekto, kto sa ti páči, prestaň mu ďalej dávať zmiešané signály, inak ho môžeš navždy stratiť. Aj keď sa bojíš straty slobody, ver, že sa lásky už viac báť nemusíš. Ak potrebuješ v tomto týždni spraviť nejaké iné veľké rozhodnutie, nechaj si to až na víkend. Vtedy sa rozhodneš rozumnejšie.

Kozorožec

Aj keď chceš mať veci pod kontrolou, nie vždy to tak musí byť. Občas sa musíš prispôsobiť aj iným, ak nechceš prísť aj o tých posledných priateľov. Aj v práci si budeš musieť zahryznúť do jazyka. Koncom týždňa na teba čaká menšia zmena v dennom režime, no bude to konečne oživenie stereotypných dní.

Vodnár

Tento tvoj týždeň poznačí jedno veľké partnerské nedorozumenie, ktoré prinesie napätú atmosféru do viacerých dní. Problémy sa samé nevyriešia, nemôžeš pred nimi utiecť, a preto ich radšej vyrieš. Tichá domácnosť vám nepomôže. Počas víkendu by si si mala dopriať poriadny oddych v prírode.

Ryby

Veľa práce v strede týždňa ti prinesie poriadne nervy a stres, ale zatni zuby a budeš to mať rýchlo za sebou. Zo stresu sa ti však môžu objaviť aj iné zdravotné komplikácie, preto by si si mala dávať pozor. Vyskúšaj nejaké relaxačné cvičenie, napr. jogu, ktorá ti pomôže k dokonalému vypnutiu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy