Konečne si ulovila svojho vysnívaného princa, ale bojíš sa, čo bude ďalej? Prirodzene, niekedy môže prísť trochu sklamanie z bežného života, ale na druhej stranu, práve to je príležitosť, ako si muža udržať.

Ak totiž zo všedných, nezáživných a sivých dní spravíš niečo zaujímavé, môžeš ho opantať natoľko, že si získaš jeho srdce už navždy. A čo viac? Tak v tomto článku sa ti pokúsime túto problematiku prehĺbiť.

V prvom rade si musíš uvedomiť, že raz ten ošiaľ medzi vami opadne a žiaľ, už to nebude také intenzívne ako na začiatku. Ale to je úplne v poriadku. Je to bežný proces. To ale neznamená, že je to váš koniec či vaša záhuba. Pretože život prináša so sebou starosti a povinnosti a na sentimentálne vyznávanie lásky akosi už nie je čas.

Takže robiť z toho drámu je úplne zbytočné. Po ďalšej si musíš uvedomiť, že menia sa ľudia, obzory, pohľady, a čo sa dialo jeden deň, nemusí hneď aj ten ďalší.

A teraz odpoveď na otázku, ktorá ťa zaujíma, keďže čítaš tento článok ďalej. Ako si ho napriek tomuto všetkému udržať? Odpoveď, na všetko sú dvaja! A pokiaľ sa budeš snažiť iba ty, ten vzťah v konečnom dôsledku nevydrží, aj keby si mala zlatú hviezdu na čele, aj keby si bola žienka dokonalá, čo je nereálne. Aj tak si ho neudržíš. Ak ťa má skutočne rád, budete sa snažiť starať o váš vzťah spoločne, budete chcieť spoločne zdolávať prekážky. Ak je na to len jeden, začnete upadať do stereotypu a začnete sa postupne odcudzovať.

Aj keď nevieme, ako milujeme, nikdy nezabudni na seba a na svoje potreby a nezačni byť jeho otrokom. Pretože pokiaľ zabúdaš na seba, na svoje sny a ciele, a viac menej žiješ len ním, muž si to aj tak nebude vážiť a nakoniec mu nebudeš dosť dobrá, lebo si bude istý tým, že si len jeho a nechá ťa tak! Takže zhrnutie? Nikdy nestrať svoju osobnosť a svoju podstatu, prečo taká si sa mu páčila na začiatku.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.