Instagram/lostitalianos

Otváraš oči. Si ešte poriadne unavená z toho, čo sa dialo v noci, ale tvojím telom prejde veľmi príjemný pocit. Pousmeješ sa nad tým a v tvojej hlave sa začnú vynárať myšlienky. Bolo to skvelé. A už sa nevieš dočkať toho, ako to bude pokračovať. Zdá sa, že si si konečne našla skvelého chlapa. Teda, ešte ho chceš spoznať viac, ale to, čo o ňom už vieš, ti stačilo na to, aby si s ním skončila v posteli.

Nejde len o to, že ťa fyzicky priťahoval už od začiatku. Bez ohľadu na to, či ste sa stretli v ten deň prvýkrát alebo ste po sebe pokukovali už dlhšie. Akoby presne vedel, čo má povedať a urobiť, aby potešil tvoju dušu. Nebol to žiaden trapko ako tí, ktorí ťa balia vždy. On je iný. Je toto začiatok lásky?

V priebehu niekoľkých nasledujúcich hodín či dní zistíš, že tak, ako to rýchlo prišlo, tak rýchlo to aj odišlo. Teda, presnejšie odišiel on, pretože už dostal, čo chcel.

Pripadáš si ako naivná tínedžerka, ktorá sa pobláznila pohľadom na toho frajera z vedľajšej triedy, ktorý ju začal ignorovať ihneď po tom, ako ju pobozkal. Ona sa už videla, ako budú každý deň chodiť po škole domov za ručičky a on sa tvári, akoby ju nepoznal. Lenže ty si už dávno dospelá a bozk sa premenil na se*. Nie si žiadna mníška, nežiješ v celibáte, aj keď si single, ale tieto jednorazovky nie sú tvoj štýl.

Čím dlhšie premýšľaš, tým viac si pripadáš ako debil. Veď nie si vo filme, aby to šlo tak ľahko, no nie? Ako to, že si mu neodolala? Ako to, že ťa dostal tam, kam chcel a teba ani len nenapadlo nechať si to na ďalšie rande. Teraz už vieš, že ďalšie nebude. Teda, jedine, ak by sa ti páčilo milovanie bez vzťahu. Je to síce príjemné, ale ty toto nehľadáš. Chceš len úprimne ľúbiť a byť ľúbená.

Cítiš sa byť zneužitá. Ale chcela si to, to nemôžeš klamať. To, že si si to predstavovala ako váš začiatok, je už tvoj problém. Buď bude tvojím ponaučením alebo sa nemôžeš čudovať, ak sa to stane opäť. Nie každý berie milovanie ako súčasť vzťahu. Nie každý chlap ťa bude baliť preto, lebo v tebe vidí nevestu. Aj takéto sú vzťahy. Vzťahy na jednu noc.

Bolo to pobláznenie, a aj keď ťa to trápi, musíš to nechať plávať. Nie je nič horšie, ako sa zavesiť na chlapa, ktorý to s tebou nemyslel vážne. Zabudni na neho tak rýchlo, ako sa on vykašľal na teba. Nech je to len bláznivá spomienka. A nič viac.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating