instagram.com/majkspirit

Slovenskí rapperi Boki a Majk Spirit zverejnili skladbu Nesľúbil.

„Rapujem fiktívny príbeh o vzťahu s frajerkou, ktorá nechápe moju prácu. Máloktorá žena alebo chlap dokáže totiž pochopiť prácu toho druhého a hlavne keď ide o prácu s ľuďmi. V skladbe poukazujem aj na to, že žiarlivosť môže pokaziť vzťah, alebo že sústrediť sa len na prácu a partnerku nechať bokom, nie je správna cesta. V takom prípade sa totiž môže vzťah skončiť veľmi zle,“ povedal Boki, vlastným menom Gábor Bokor.

Singel nahral s Majkom Spiritom, ktorý ho vzal pod ochranné krídla a spolu s kolegami zo spoločnosti Spirit Music má na jeho úspechu výrazný podiel. Dvojica k novinke ponúkla aj videoklip.

„Majk je pre mňa jeden z najlepších rapperov na česko-slovenskej scéne, ak nie rovno najlepší. Vyrastal som na jeho muzike a bol mi vždy veľkým vzorom. Som veľmi rád, že som dostal možnosť nahrať s ním spoločnú skladbu, ktorá nám, myslím, celkom vyšla,“ vyjadril sa 24-ročný Boki, ktorý sa dostal do širšieho povedomia verejnosti v šou Česko Slovensko má talent.

„Boki vyhral moju súťaž Spirit Music Talent pred dvoma rokmi. Odvtedy ho sledujem a teším sa, že sa mu dobre darí. Spoločná skladba bola v podstate len otázkou času, keďže je na mojom labeli. Keď mi poslal na ukážku singel Nesľúbil, rovno som mu povedal, že to dám. Podľa mňa je to jedna z najlepších vecí, aké zatiaľ urobil,“ uviedol Majk Spirit.

Zdroj: SITA

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News