Spomínaš si ešte na Beu Rusnákovú z poslednej série reality šou Farma 12? Po skončení sa jej začalo dariť predovšetkým na Instagrame, kde je aktívna takmer každý deň. A nedá sa prehliadnuť zmena, akou za posledné mesiace prešla.

Bea patrila na Farme skôr k bacuľkám, no po novom roku začala zdravšie jesť a cvičiť. Výsledky sa dostavili takmer okamžite. Exfarmárka však nezaháľa ani so svojou tvárou. Len nedávno si nechala veľmi jemne zväčšiť pery, ktoré sú už od prírody väčšie. Urobila tak preto, že sa neustále stretávala s komentármi, že sú „napichané“, aj keď to dovtedy pravda nebola. Týmto chcela zavrieť ústa všetkým uštipačným ľuďom.

K jej neodmysliteľnému výzoru patrili rozhodne obrovské umelé mihalnice, ktorých sa rozhodla zbaviť. A lepšie urobiť ani nemohla. Keď si porovnáš fotky s mihalnicami a bez nich, na prvý pohľad uvidíš, že prirodzenosť jej pristane oveľa viac. K tomu si nechala podstrihnúť aj vlasy a zvolila trochu svetlejší odtieň, než ktorý nosievala.

zdroj: Instagram/bejba99

Bejba ukázala, že sa netreba báť svojho prirodzeného ja bez úprav. Niekedy tak môžeš dosiahnuť oveľa lepší výsledok.

Sleduje ju veľa ľudí, medzi ktorými sú určite mladé baby a tie sú neustále vystavované umelej dokonalosti na sociálnych sieťach. Čo na to hovoríš ty? Tiež si myslíš, že jej to takto pristane viac?

zdroj: Instagram/bejba99

Bea s umelými mihalnicami, ako si ju môžeš pamätať

Zdroj: Instagram/bejba99

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.