Instagram/bejba99

Beáta Rusnáková patrí tiež k tým farmárom, ktorým sa po skončení reality šou otvorili nové možnosti a príležitosti. Už na obrazovkách si si mohla všimnúť, že ide o svojskú mladú ženu, ktorá nemá problém povedať to, čo má na jazyku. Po poslednej sérii Farmy sa Bea zviditeľnila aj na Instagrame, kde pravidelne informuje svojich fanúšikov o novinkách v jej živote.

Nedávno exfarmárka priznala, že pravidelne navštevuje kliniku, kde si necháva robiť menšie zákroky a dokonca si plánuje urobiť aj prsia. Pred pár dňami sa vo svojich storkách pochválila tým, že podstúpila depiláciu podpazušia a intímnych partií a teraz navštívila kliniku opäť.

Bea si nechala napichať pery. Pri pohľade na jej staršie fotky by ti určite napadlo, že pery už zväčšené má, no sama prezradila, že odjakživa ich mala také plnšie. Už ju však nebavilo presviedčať ľudí o opaku.

„A urobila som to, čo by ste viacerí z vás nečakali 🤪 dala som si pichnúť pery, aby som na otázku, či mám napichané pery, mohla odpovedať ÁNO 😂 prístup v klinike úžasný a pani doktorka veľmi milá a precízna. Po zákroku som šla hneď na infúznu terapiu vitamínom C, ktorý ide priamo do žily, takže sa vám hneď vstrebe do tela. Budem zdravá ako rybička,“ podelila sa exfarmárka so svojimi fanúšikmi v príspevku na svojom Instagrame.

Zo zákroku pridala aj storky, na ktorých vidieť ešte výraznejší opuch pier. Nechala si pichnúť len 0,5 ml, čo je pomerne málo, no vzhľadom k jej väčším perám jej to dodá len taký šťavnatý juicy efekt.

zdroj: Instagram/bejba99

Z príbehov, ktoré pridala neskôr, bolo vidieť, že opuch mierne odišiel a sympatická Bea sa môže popýšiť krásnymi plnými perami. Čo na takúto premenu hovoríš? Nechala by si si na jej mieste zväčšiť už aj tak plné pery?

zdroj: Instagram/bejba99

Zdroj: Instagram/bejba99

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News