Drž sa dobrých rád od anjelov! Takto podľa ich predpovede bude vyzerať tvoj týždeň od 24.8. do 30.8.2020.

Koniec augusta nadíde spolu s neželanými problémami v oblasti konečníka. Pôjde o ťažkosti s vyprázdňovaním či hemoroidmi. Určite tieto problémy nezanedbajte. Buď zmeňte svoju životosprávu alebo zájdite za lekárom, aby vám priblížil príčiny týchto problémov a navrhol riešenia. V opačnom prípade vám hrozí neutíchajúci pocit nepohodlia a nervozity, čo sa môže následne negatívne odraziť v práci či v osobnom živote.

Ak ste potrebovali nejaký pozitívny moment, ktorý by vás opäť nakopol a rozžiaril, je tu nádej. Koncom augusta sa totiž šťastena pri vás zdrží viac než zvyčajne. Možno to nebude práve jackpot, ale to nevadí. Sú predsa dôležitejšie veci, to iste viete. Bude sa trochu oslavovať a oddychovať. Budete sa cítiť šťastná takpovediac „bez príčiny“. Viac sa usmievajte a posielate toto šťastie ďalej.

Koncom augusta sa peniažkom budú tešiť najmä brigádnici. Niektorí nájdu dobre ohodnotenú brigádu, iní si nájdu prácu, ktorú vždy chceli a u ďalších sa toto šťastie prejaví v spoznaní skvelých ľudí na brigáde. Okrem brigádnikov si dobre polepšia aj tí snaživejší obchodníci, ekonómi aj bankári.

V akom znamení sa ešte budú niesť tieto dni? V znamení príťažlivosti. Budete sa cítiť krajšia, príťažlivejšia, spoznáte niekoľko zaujímavých ľudí, preskočia iskry. Stále páry majú pred sebou krásne a radostné dni. Ak ste boli nejaký čas osamelí, aj vás čaká polepšenie vo forme príjemného zoznámenia. Tento týždeň sa venujte aj sami sebe. Snažte sa ostatným ukázať svoje skutočné ja, charizmu, usmievajte sa.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.