unsplash.com

Anjeli cítia, že prichádza napätá atmosféra a väčšina z nás sa bude báť o svoju budúcnosť. Budú sa snažiť zmierniť naše obavy a poskytnúť nám všetkým kreatívne nápady a riešenia, ako by sme celú situáciu mali zvládnuť. Aby sme však pochopili a prijali ich posolstvá, je nutné sa takisto pričiniť aj svojou troškou. Radia, aby sme nestrácali vieru a nebáli sa ich poprosiť o to, čo práve potrebujeme.

Veľkým krokom, ktorý môžeme pre seba urobiť je to, že sa začneme tešiť z maličkostí a vážiť si, čo už máme. Pozitívna zmena energie, na ktorú tak čakáme, si nás nájde oveľa skôr. Skúsme začať tým, že si vychutnáme prítomný okamih a len tak si prečítame knihu, vypijeme kávu, vychutnáme jedlo, zrelaxujeme vo vani alebo v sprche… Do každej činnosti vkladajme svoje plné vedomie a snažme sa nemyslieť na sto vecí naraz.

zdroj: unsplash.com

Zadaní by sa mali pripraviť na pôsobenie vzájomnej „chémie“ a súzvuk s partnerom. Stačí si len nájsť spoločnú činnosť, ktorá bude baviť oboch. Ak aj v zhoršených podmienkach budeme vedieť, ako udržiavať vzťah pri živote, anjeli nás odmenia väčším putom lásky s partnerom. Vzťah potom ustojí nejednu prekážku.

Slobodných ľudí anjeli nabádajú, aby si spísali pocity, ktoré by chceli prežívať s budúcim partnerom. Napríklad: ,,Konečne sa chcem cítiť byť milovaná za to, aká som naozaj.“ Precíťte konkrétnu chvíľu, kedy vám partner bude vravieť, ako si vás váži, ľúbi vás a stojí pri vás či vás len tak drží. Myšlienky sa ľahko zmenia na realitu a ak želanie vychádza naozaj zo srdca či najtajnejšieho kútika duše, potom sa určite splní.

zdroj: unsplash.com

Finančne sa bude dariť tým, ktorí robia veci s láskou a  práca ich skutočne baví a napĺňa. Anjeli im pomôžu, aby nepociťovali nedostatok a nadelia im nielen potrebnú energiu, ale aj peniaze, aby mohli opäť robiť svet krajším. Špekulantov na internete vystriedajú reálne ponuky hand-made tvorcov.

Najviac zablokovanými orgánmi bude bruško a trávenie. V tejto oblasti sa často hromadia pociťované krivdy či nespracované strachy a obavy. Je dobré, ak eliminujete množstvo sladkostí a polotovarov, pretože inak vám hrozia nepríjemné koliky.

Ani teraz nie je vhodné prejedať sa a pozor by si mali dávať najmä tí, ktorí si radi večer doprajú pred telkou niečo malé, chrumkavé a hlavne nezdravé . Naopak, ak chcete schudnúť, prichádza najlepšie obdobie na detoxikáciu a výsledky zmeny stravy by ste mali pocítiť oveľa skôr ako obvykle.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy