Pexels/Alvin

Nový týždeň, ďalšie povinnosti. Pokiaľ si zvedavá, čo ťa počas neho čaká, čítaj ďalej. Tvoje znamenie ti to odhalí.

Baran

V práci ťa čakajú samé dobré správy. Nemala by si váhať s rozbehnutím vlastného projektu, pretože je na to ideálny čas. Všetky tvoje skúsenosti sa ti zídu, preto to bude úspešný biznis.

Vo vzťahu sa ti však takto dariť nebude. Medzi tebou a tvojím priateľom zavládne mierne napätie, pretože jeden z vás bude niečo tajiť. Mali by ste sa priznať, inak to môže skončiť veľkou hádkou.

Býk

Tento týždeň by si si mala strážiť svoje financie. Len vďaka tomu prežiješ do konca mesiaca a nebudeš odkázaná na instantné polievky. Šetriť sa ti oplatí aj na vianočné darčeky, ktoré by si mala začať nakupovať.

V láske bude všetko po starom. Neprekvapí ťa žiadna hádka, no ani žiadna maličkosť či darček od priateľa. Úplne ti postačí, že ti bude venovať svoj čas a pôjdete sa spoločne prejsť.

Blíženci

Už v prvý deň nového týždňa sa stretneš s niekým, kto výrazne ovplyvní tvoje nasledujúce dni. Nemala by si sa nechať vyviesť z miery, pretože ak sa tak stane, všetky tvoje plány sa pokazia.

Avšak, priateľ ťa bude plne podporovať a dôverovať ti. Vďaka jeho láskavým slovám zostaneš pokojná a neurobíš žiadnu hlúposť, ktorú by si neskôr ľutovala. Prežijete pekný týždeň.

Rak

Nemala by si strácať trpezlivosť. Už si blízko svojho cieľa, preto sa do povinností poriadne opri. Tento týždeň bude za posledné obdobie jeden z náročnejších, ale zvládneš ho s eleganciou – ako vždy.

Partner sa bude cítiť miestami opustený, no to len preto, že mu nebudeš venovať dosť pozornosti. Mala by si si jeden deň vyhradiť len na neho, aby vedel, ako veľmi ho miluješ aj popri práci.

Lev

U teba bude všetko v poriadku. Ani v práci a ani doma sa neobjavia problémy, ktoré by ti pokazili náladu. Všetko bude priateľské a dokonca máš vysokú šancu, že sa stretneš s blízkymi kamarátmi, ktorých si roky nevidela.

Vo vzťahu bude panovať pokojná atmosféra tiež, no neraduj sa dopredu. Môže sa stať, že maličkou poznámkou všetko pokazíš, preto si dávaj pozor na to, čo budeš pred partnerom hovoriť.

Panna

Nie si jedna z tých žien, ktoré veria na osud alebo na spriaznenú dušu. Tento týždeň sa budeš spoliehať iba na seba, pretože vieš, že nikto za teba povinnosti neurobí. Keď ich dokončíš, budeš si môcť vychutnať pár dní voľna.

Partner na teba bude veľmi pyšný, aj keď to ti nepovie. Radšej ti kúpi darček, ktorým ťa prekvapí a pozve ťa na večeru. Tento týždeň prežijete pekné spoločné chvíle.

Váhy

Na teba čakajú samé prekvapenia. Už od začiatku týždňa sa môžeš tešiť na darčeky od priateľov či rodiny bez toho, aby si ich o niečo prosila. V práci ťa tento týždeň prekvapí to, koľko málo úloh budeš mať.

Vo vzťahu sa však môže všetko zmeniť. Je vysoká pravdepodobnosť, že sa s partnerom škaredo pohádaš a tak ťa môže opustiť. Dávaj si preto pozor na to, čo robíš a ako sa správaš. Ide o veľa.

Škorpión

Mala by si prestať dôverovať ľuďom, ktorí ťa opakovane sklamali. Tvoj problém je v tom, že si na ľudí až príliš dobrá. Tento týždeň na to doplatíš, preto by ti to malo otvoriť oči. Spamätaj sa a nedávaj viac, než prijímaš.

Vo vzťahu sa nič nezmení. Pokiaľ budeš chcieť zmenu, zavolaj partnera do divadla alebo do kina, kým to situácia umožňuje. Vďaka kultúrnemu vyžitiu sa do vášho vzťahu vráti iskra.

Strelec

Tento týždeň by si mala brať veci s humorom a nie veľmi vážne. Pokiaľ nejde o život, nejde vlastne o nič. Nebuď na ľudí nahnevaná za to, že urobili chyby, pretože aj ty ich urobíš tento týždeň veľa. Ber to s ľahkosťou a nemaj ťažkú hlavu.

Priateľ bude stáť pri tebe. Podarí sa vám byť spolu každý deň, takže aspoň to ťa dobije pozitívnou energiou. Jeho láska a prítomnosť vedia do veľkej miery ovplyvniť tvoju náladu.

Kozorožec

Vyhni sa hádkam a akýmkoľvek sporom. Keby si sa do nich tento týždeň zaplietla, ťahali by sa s tebou niekoľko dní. Buď tá, ktorá ustúpi ako prvá a nad názormi ostatných len mávni rukou. Ušetríš si tým veľa nervov.

Vo vzťahu nebudeš šťastná, pretože budeš mať pocit, že sa ti partner nevenuje dostatočne. Otvorene sa s ním porozprávaj, pretože nevie čítať myšlienky. Keď niečo chceš, povedz si o to.

Vodnár

Pokiaľ budeš mať tento týždeň nejaké kreatívne nápady, prednes ich tvojmu šéfovi. Vďaka nim si ťa možno viac všimne a budúci mesiac ťa povýši. Postupuj však opatrne, pretože ako sa hovorí – pomaly ďalej zájdeš.

Tvoj priateľ na teba nebude mať čas. Avšak, tebe to nebude prekážať, lebo sa budeš môcť venovať sebe. Dopraj si veľa zdravého jedla každý deň a minimálne hodinové „rande“ s knižkou.

Ryby

Tento týždeň sa ti v práci nebude dariť. Hoci nič zlé neurobíš, nestihneš splniť úlohy, ktoré sú veľmi dôležité. Nehádž flintu do žita a pracuj nadčas. Kvôli tomu ešte nikto nezomrel a ty aspoň nebudeš musieť pracovať cez víkend.

Vo vzťahu budeš pociťovať veľký nával vášne a chémie. Na partnera budeš mať chuť každý deň, takže ani on si nebude sťažovať. Práve tento týždeň sa medzi vami prehĺbi puto a začnete si viac dôverovať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy