pexels.com

Rozchody bývajú málokedy príjemné a to, ako sa po ňom cítime sa často odvíja aj od toho, aký bol dôvod rozchodu.

Podviedol nás partner, zradil, prestal sa zaujímať? Príčin existuje mnoho, a porozchodových pocitov tiež. Každý si prejde určitými fázami, najprv odmeranosť, ktorá rýchlo prejde do sebaľútosti a plaču a až po čase sa z toho snažíme dostať. Niekto skôr, niekto neskôr a niekto sa zo zlého rozchodu nedostane celý život. Určitý ľudia sa však rozhodnú, že svoje negatívne pocity uvoľnia a budú nimi ovplyvňovať život svojho ex, veď nech sa cíti rovnako zle, ako aj on/ona! A tu je 5 znamená, ktoré po rozchode v sebe zvyknú pestovať hnev.

Škorpión

Po rozchode škorpión verí, že všetko, čo mu kedy partner hovoril bola lož. Naozaj spochybní všetko, čo sa medzi partnermi udialo. Zo začiatku túži po pomste, avšak si uvedomuje, že na pomstu musí vyzrieť správny čas. A kým ten čas vyzrie, jeho túžba po pomste sa premení v zášť voči ex, ktorá nemusí zmiznúť ani po tom, čo si nájde nového partnera.

Panna

Vo vzťahu dokáže byť panna extrémne milujúca a starostlivá. No počkaj na to, keď sa s ňou rozídeš. Všetky tajomstvá, ktoré si jej kedy vyzradil, použite proti tebe. Všetky tvoje chyby a zrazu stanú otrasným dôkazom toho, akým zlým človekom si. Zničil si ju emocionálne, takže nečakaj žiadne odpustenie, či ľútosť.

Býk

Človekovi narodenému v znamení býka trvá dlhší čas, kým si nájde partnera a zamiluje sa. O to viac ho rozchod neskôr bolí. Ešte dlho po tom, čo ho partner opustil sa svojho vzťahu drží zubami nechtami. Rozoberá ho, sťažuje si a stále o ňom premýšľa. Dokonca sa stane majstrom v internetovom stalkovaní. Je ochotný si vytvoriť fakeové profily na to, aby svojho ex mohol sledovať. A ak sa náhodou posunie v živote ďalej skôr, ako on/ona, jeho zášť sa tým len prehĺbi.

Kozorožec

Kozorožec sa vždy snaží pozerať na veci racionálne. Najprv po rozchode zhodnotí všetko, čo sa stalo, s tým že zoberie vinu na seba. Avšak to len na veľmi krátky čas. Neskôr celú zodpovednosť za rozchod pripíše svojmu ex, pretože v jeho očiach on sám urobil všetko preto, aby boli veci perfektné. Toto v ňom však len umocní hnev voči bývalému partnerovi, pretože on je ten, ktorý všetko pokazil.

Váhy

Váha je milujúci človek, ktorý sa v sebe snaží pestovať harmóniu a balans. To všetko však ide bokom po rozchode. Aj keď sa navonok snaží pôsobiť, že je „v pohode“, vo vnútri ju zožiera zášť. Neublíži svojmu ex, no v sebe samej pestuje nenávisť. Navyše sa veľmi rada pozerá na sociálnych sieťach na život jej bývalého partnera a zisťuje (pričom tajne dúfa), že sa má aspoň tak zle ako ona.

 

Zdroj: yourtango.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating