Pokiaľ ešte možno nemáš poriadne preskúmané svoje telo a chceš vedieť, ktorú časť vníma tvoje znamenie ako najcitlivejšiu, čítaj ďalej. Prípadne, ak sa túžiš dozvedieť viac o znamení svojej polovičky a zistiť, čo na ňu zaberie. Presne tieto elementy tela ovládajú jednotlivé znamenia a pýtajú si dotyky. Či už sú vykonávané v spálni, alebo aj na verejnosti, môžu pekne rozpáliť.

Baran

Ľudia v znamení Barana milujú, ak sa niekto dotýka ich hrudníka. Či už masírovaním alebo hladkaním. Vytvára im to blažený pocit, a keď im niekto jemne prechádza po hrudníku, zažívajú uvoľnenie. Baran si vtedy môže pekne odpočinúť a zabudnúť na všetky starosti.

Býk

Pre Býka sú najcitlivejšou časťou nohy. Tvrdo a ťažko pracuje, preto si rád po práci nechá masírovať nohy. Pokiaľ je Býk v spálni, miluje si obtočiť nohy okolo partnera. Vtedy je najšťastnejší. Taktiež rád experimentuje a s nohami toho veľa dokáže.

Blíženci

Osoba v tomto znamení má najcitlivejší krk. Zacíti na ňom aj ten najjemnejší dotyk, ktorý v ňom prebudí všetky fantázie. Blíženec miluje, ak dostáva najviac bozkov práve tam. Žiaden iný dotyk pre neho nemá väčšiu hodnotu.

Rak

Pre Raka je charakteristická chrbtica. Častokrát je stuhnutý, preto sa rád mojká a zbožňuje, ak mu jeho partner prechádza rukami po chrbte. Je z toho v siedmom nebi. Cez chrbát Rak vníma aj vzťah s danou osobou, či jej verí a či sa pri nej cíti ako doma.

Lev

Hlava a vlasy. Pre Leva sú vlasy naozaj korunou krásy, o ktorú sa rád stará. Ak niekomu dovolí, aby sa mu hral s vlasmi a dotýkal sa jeho hlavy, je to pravá láska. Chytať sa tejto oblasti jeho tela dovolí iba niekomu, komu dôveruje.

Panna

Pre Pannu sú najcitlivejšie boky a pás. Osoba v tomto znamení sa vznáša, ak mu jeho partner prechádza práve tam. Je z toho roztržitý, no zároveň uvoľnený a stúpajúcim vekom sa mu to páči viac a viac.

Váhy

Znamenie Váhy reagujú predovšetkým na svoje pozadie. Tak, ako sú niektorí ľudia zameraní na hornú polovicu tela, človek v tomto znamení miluje dolnú časť. Pokiaľ sa ho tam niekto dotkne, myslí na to celý deň. Nezáleží na tom, kde a kto sa mu ho dotkol.

Strelec

Pre Strelca neexistujú nežnejšie časti tela, než sú ústa a jazyk. Bozkávanie a fyzický kontakt je pre neho všetkým na svete. Vďaka týmto prejavom lásky vie, že ho partner stále miluje a šalie z toho. Bozkávať by sa zvládol aj celý deň.

Škorpión

Škorpión sa nechá ovládať hlavne cez kolená. Hoci to znie divne, no pri Škorpiónovi si musíš zvyknúť na rôzne zvláštne kombinácie. Miluje, ak sa mu niekto dotýka kolien, no taktiež má rád, ak to môže robiť druhým. Vnáša to do jeho života zábavu a adrenalín.

Kozorožec

Pre toto znamenie sú typické citlivé členky. Túži po tom, aby mu ich partner v posteli viac držal a venoval im detailnú pozornosť. Pre neho nie sú dôležité bozky alebo intímny kontakt, no skôr dotyky na tých správnych (dolných) miestach.

Vodnár

Naopak, Vodnár miluje hornú časť tela – ruky. Na tento dotyk je priam precitlivený. Vie ho dostať do vytrženia už obyčajné spojenie rúk s opačným pohlavím, preto je pre neho problém udržať svoju pozornosť na uzde (hlavne, keď je vonku).

Ryby

Ryby milujú dotyky na stehnách. Pre človeka v tomto znamení je to citlivé miesto, pretože vďaka nim sa cíti príťažlivý. Veľkosť stehien má každý človek inú, no u Rýb platí pravidlo, že čím väčšie, tým lepšie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.